Aukcja 42 / 906

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  PLAKIETY i RYNGRAFY  ŚLĄSK

Wrocław, medal sygnowany IGHF (I.G.HOLTZHEY) wybity z okazji jubileuszu 50 lecia piastowania stanowiska pastora przez Jana Fryderyka Burga, 1763 r., Aw: Popiersie pastora i napis wokoło IOH FRIED BURGIUS THEOL VRATISLAV PRIMARIUS, w odcinku SEMISECULARIS / MDCCLXIII / XXIX MARTII, Rw: Kościół na skale powyżej napis SIG IM MOTA STETIT Ps. XXXI.3.4., w odcinku MERCATOTUM SOCIET / D D D, srebro 58,53 g, 56 mm, FuS 3723, nieznacznie poprawiane tło po obu stronach medalu, stara patyna

Numer: 906
Opis: ŚLĄSK. Wrocław, medal sygnowany IGHF (I.G.HOLTZHEY) wybity z okazji jubileuszu 50 lecia piastowania stanowiska pastora przez Jana Fryderyka Burga, 1763 r., Aw: Popiersie pastora i napis wokoło IOH FRIED BURGIUS THEOL VRATISLAV PRIMARIUS, w odcinku SEMISECULARIS / MDCCLXIII / XXIX MARTII, Rw: Kościół na skale powyżej napis SIG IM MOTA STETIT Ps. XXXI.3.4., w odcinku MERCATOTUM SOCIET / D D D, srebro 58,53 g, 56 mm, FuS 3723, nieznacznie poprawiane tło po obu stronach medalu, stara patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 980