Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
501 | Monety Zaboru Rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, delikatna patyna |
II- EF- |
500 zł 620 zł
502 | Monety Zaboru Rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1254, patyna |
III VF |
400 zł 320 zł
503 | Monety Zaboru Rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1833, Petersburg, Plage 399, Bitkin 1113, bardzo ładnie zachowany egzemplarz |
I- UNC- |
600 zł 1 250 zł
504 | Monety Zaboru Rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1836, Warszawa, Plage 406, Bitkin 1166, ładne, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
500 zł 420 zł
505 | Monety Zaboru Rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1838, Petersburg, Plage 411, Bitkin 1119, drobna mennicza wada bicia, patyna |
II- EF- |
300 zł 240 zł
506 | Monety Zaboru Rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, patyna |
II- EF- |
400 zł 320 zł
507 | Monety Zaboru Rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, drobna mennicza wada bicia, patyna |
300 zł 280 zł
508 | Monety Zaboru Rosyjskiego 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, wyśmienite |
I UNC |
150 zł 120 zł
509 | Monety Zaboru Rosyjskiego 2 kopiejki 1858, Warszawa, Plage 488, Bitkin 466 |
III VF |
200 zł 200 zł
510 | Monety Zaboru Rosyjskiego kopiejka 1851, Warszawa, Plage 496, Bitkin 867, piękny stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
1 250 zł 1 350 zł
511 | Monety Zaboru Rosyjskiego kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479 |
II+ EF+ |
200 zł 300 zł
512 | Monety Zaboru Rosyjskiego dienieżka 1851, Warszawa, Plage 513, Bitkin 873 |
II+ EF+ |
800 zł 640 zł
513 | Monety Zaboru Rosyjskiego dienieżka 1855, Warszawa, Plage 524, Bitkin 489 |
200 zł 200 zł
514 | Monety Zaboru Rosyjskiego połuszka 1861, Warszawa, Plage 537, Bitkin 497 R, rzadszy rocznik, ładnie zachowana, patyna |
I- UNC- |
600 zł 720 zł