Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA
504 Monety Zaboru Rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1836, Warszawa, Plage 406, Bitkin 1166, ładne, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
420 zł
505 Monety Zaboru Rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1838, Petersburg, Plage 411, Bitkin 1119, drobna mennicza wada bicia, patyna
300 zł
240 zł
506 Monety Zaboru Rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, patyna
400 zł
320 zł
507 Monety Zaboru Rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, drobna mennicza wada bicia, patyna
300 zł
280 zł
508 Monety Zaboru Rosyjskiego
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, wyśmienite
150 zł
120 zł
509 Monety Zaboru Rosyjskiego
2 kopiejki 1858, Warszawa, Plage 488, Bitkin 466
200 zł
200 zł
510 Monety Zaboru Rosyjskiego
kopiejka 1851, Warszawa, Plage 496, Bitkin 867, piękny stan zachowania, patyna
1 250 zł
1 350 zł
511 Monety Zaboru Rosyjskiego
kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479
200 zł
300 zł
512 Monety Zaboru Rosyjskiego
dienieżka 1851, Warszawa, Plage 513, Bitkin 873
800 zł
640 zł
513 Monety Zaboru Rosyjskiego
dienieżka 1855, Warszawa, Plage 524, Bitkin 489
200 zł
200 zł
514 Monety Zaboru Rosyjskiego
połuszka 1861, Warszawa, Plage 537, Bitkin 497 R, rzadszy rocznik, ładnie zachowana, patyna
600 zł
720 zł
515 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.a, bardzo ładny stan zachowania
250 zł
520 zł
516 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120.b, bardzo ładny stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
540 zł
517 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękny egzemplarz, delikatna patyna
600 zł
1 100 zł
518 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, delikatna patyna
I-/II+
UNC-/EF+
600 zł
519 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, wyśmienite
500 zł
1 600 zł
520 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, piękne z dużym blaskiem menniczym
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
520 zł
521 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.d, bardzo ładne
250 zł
440 zł
522 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyszukany, idealny egzemplarz, piękna patyna
400 zł
1 350 zł
523 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
400 zł
840 zł