Aukcja 41 / 355

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA  August II 1697-1733

talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły z insygniami, Rw: Król na koniu, 29.01 g, Schnee 1011, Dav. 2654, ładnie zachowany egzemplarz, patyna

Numer: 355
Opis: August II 1697-1733. talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły z insygniami, Rw: Król na koniu, 29.01 g, Schnee 1011, Dav. 2654, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1062