Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  POLSKA
159 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana- głowa w lewo, Kop.LII.1b -R-, H-Cz. 1158 R
40 zł
64 zł
trojak 1603, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.11 -RRR-, H-Cz.10213 R6 trojak 1603, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.11 -RRR-, H-Cz.10213 R6
160 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1603, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.11 -RRR-, H-Cz.10213 R6
180 zł
350 zł
trojak , Kraków, Aw: j.w., Rw: j.w., typ trojaka z lat 1618-1619 z wybitą tylko jedną cyfrą daty, .. trojak , Kraków, Aw: j.w., Rw: j.w., typ trojaka z lat 1618-1619 z wybitą tylko jedną cyfrą daty, ..
161 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak , Kraków, Aw: j.w., Rw: j.w., typ trojaka z lat 1618-1619 z wybitą tylko jedną cyfrą daty, -RRR-
60 zł
64 zł
trojak b.d., Wschowa, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XIII.4b -RR-, H-Cz. 1669 Rl, Wal.XIV.4 R4 trojak b.d., Wschowa, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XIII.4b -RR-, H-Cz. 1669 Rl, Wal.XIV.4 R4
162 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak b.d., Wschowa, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XIII.4b -RR-, H-Cz. 1669 Rl, Wal.XIV.4 R4
100 zł
115 zł
trzykrucierzówka 1616, Kraków (?), Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.I.2a -R-.. trzykrucierzówka 1616, Kraków (?), Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.I.2a -R-..
163 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków (?), Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.I.2a -R-, H-Cz. 1343 R
30 zł
38 zł
półtorak 1619, Wilno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko i napis, Kop.I.1a -RR-, H-Cz.7485 R4,.. półtorak 1619, Wilno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko i napis, Kop.I.1a -RR-, H-Cz.7485 R4,..
164 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1619, Wilno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko i napis, Kop.I.1a -RR-, H-Cz.7485 R4, T.15
60 zł
48 zł
165 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, Aw; Jabłko i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.IIb -R-, H-Cz.1408 R1, T.2
18 zł
26 zł
grosz 1593, Olkusz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.I.lc -RR-, H-Cz.890 R2,.. grosz 1593, Olkusz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.I.lc -RR-, H-Cz.890 R2,..
166 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1593, Olkusz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.I.lc -RR-, H-Cz.890 R2, T.12
100 zł
120 zł
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby, data i napis, Kop.Vb -RRR-, H-Cz. 1053 R4, (.. grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby, data i napis, Kop.Vb -RRR-, H-Cz. 1053 R4, (..
167 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby, data i napis, Kop.Vb -RRR-, H-Cz. 1053 R4, (moneta ze zbioru Potockich, z wybitą puncą z herbem Pilawa)
100 zł
80 zł
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.II.l -RR-, H-Cz. 1052 R.. grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.II.l -RR-, H-Cz. 1052 R..
168 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.II.l -RR-, H-Cz. 1052 R3, T.15
100 zł
160 zł
grosz 1601, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.III.2c -RR-, H-Cz.5773 R2, T.10 (omył.. grosz 1601, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.III.2c -RR-, H-Cz.5773 R2, T.10 (omył..
169 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1601, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.III.2c -RR-, H-Cz.5773 R2, T.10 (omyłkowa data, niezmiernie rzadka moneta)
60 zł
72 zł
grosz 1008, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.-, H-Cz.-, (omyłkowa data, dotychczas nieznana) -RRR- grosz 1008, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.-, H-Cz.-, (omyłkowa data, dotychczas nieznana) -RRR-
170 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1008, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.-, H-Cz.-, (omyłkowa data, dotychczas nieznana) -RRR-
100 zł
80 zł
grosz 1009, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop. - , H-Cz.- , (omyłkowa data, dotychczas nieznana -RRR- grosz 1009, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop. - , H-Cz.- , (omyłkowa data, dotychczas nieznana -RRR-
171 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1009, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop. - , H-Cz.- , (omyłkowa data, dotychczas nieznana -RRR-
100 zł
80 zł
grosz 1607, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.1d -RRR-, H-Cz.- , T.30 grosz 1607, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.1d -RRR-, H-Cz.- , T.30
172 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.1d -RRR-, H-Cz.- , T.30
80 zł
220 zł
grosz 1609, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.-, H-Cz.-, (w napisie nad Pogonią her.. grosz 1609, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.-, H-Cz.-, (w napisie nad Pogonią her..
173 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.-, H-Cz.-, (w napisie nad Pogonią herb Gozdawa nie spotykany na monetach Zygmunta III. Herb Gozdawa Mikoł..
50 zł
174 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1610, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.2a -R-, H-Cz.-
20 zł
19 zł
175 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1612, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.III.4 -R-, H-Cz.pod 1287
25 zł
20 zł
grosz 1614, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z poziomo ułożoną w dacie cyfrą 4, Kop.III.6b -R-, .. grosz 1614, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z poziomo ułożoną w dacie cyfrą 4, Kop.III.6b -R-, ..
176 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z poziomo ułożoną w dacie cyfrą 4, Kop.III.6b -R-, H-Cz. -
25 zł
52 zł
grosz 1614, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.6a -RR-, H-Cz.5782 R4, T.10 grosz 1614, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.6a -RR-, H-Cz.5782 R4, T.10
177 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.6a -RR-, H-Cz.5782 R4, T.10
35 zł
42 zł
178 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.6b -R-, H-Cz.-
25 zł
56 zł