Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
123 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1611, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.IV.2 -R-, H-Cz.1278 R, Fr.10
1 300 zł
1 040 zł
124 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1623, Gdańsk, Aw: j.w., Rw. j.w., Kop.V.5a -R-, H-Cz.1477 R2, Fr.10
1 600 zł
1 280 zł
125 Zygmunt III Waza 1587-1632
4 talary 1621, Bydgoszcz (moneta bita stemplem 100-dukatówki), Aw: Popiersie w zbroi, płaszczu i napis: SIGISMVNDVS III D G POLONIAE ET SVECIAE REX, Rw: Tarcza herbow..
III-
VF-
6 000 zł
4 800 zł
126 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1627, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.m.4f, H-Cz.1546, Dav.l546
500 zł
700 zł
127 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.III.7, H-Cz.1612, Dav.4315
500 zł
540 zł
128 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, Aw: Półpostać i napis, Rw: j.w., Kop.IV.2, H-Cz. 1646, Dav.4316
400 zł
370 zł
129 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtalar 1630, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.IV.3 -RR-, H-Cz. 1625 R3, T.50
500 zł
420 zł
130 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1609, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.I.2 -R-, H-Cz.9583, T.4
100 zł
255 zł
131 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1614, Gdańsk, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.I.7 -R-, H-Cz. 1327
50 zł
105 zł
132 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, Aw; j.w., Rw: j.w., Kop.I.8 -R-, H-Cz.1338
50 zł
105 zł
133 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.II.3 -R-, H-Cz.1356
50 zł
82 zł
134 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1619, Gdańsk, Aw: j.w., Rw: j.w., nie notowana odmiana - w dacie 8 przebite na 9
140 zł
215 zł
135 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.V.3 -R-, H-Cz.1524
45 zł
54 zł
136 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.V.4 -R-, H-Cz. 1545
35 zł
52 zł
137 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1595, Lublin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis trzywierszowy i tarcze herbowe, Kop.VII -RRR-, H-Cz.730 R6, T.80, (moneta ze zbiorów Frankiewicza), wada blachy
600 zł
760 zł
138 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1595, Lublin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.VIII.lb -RR-, H-Cz.5034 R3
250 zł
200 zł
139 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.1 -R-, H-Cz.972, bardzo ładna stara patyna
50 zł
54 zł
140 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z dużą głową, Kop.V.2 -RR-, H-Cz.-
80 zł
105 zł
141 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1600, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.VI.l -R-, H-Cz. 1135 R1
80 zł
165 zł
142 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis, Kop.III.2b -R-, H-Cz.803
20 zł
16 zł