Aukcja nr 4
USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
139 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.1 -R-, H-Cz.972, bardzo ładna stara patyna |
I- UNC- |
50 zł 54 zł
140 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z dużą głową, Kop.V.2 -RR-, H-Cz.- |
II- EF- |
80 zł 105 zł
141 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.VI.l -R-, H-Cz. 1135 R1 |
80 zł 165 zł
142 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis, Kop.III.2b -R-, H-Cz.803 |
20 zł 16 zł
143 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.I.3b -R-, H-Cz.849 |
II- EF- |
18 zł 26 zł
144 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXIX.1a, H-Cz.869 |
I- UNC- |
25 zł 64 zł
145 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.-, H-Cz.- nie notowana odmiana daty z odwróconą cyfrą 3 i nie notowany typ popiersia |
III VF |
60 zł 48 zł
146 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXIX.2, H-Cz.889 |
I- UNC- |
25 zł 44 zł
147 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXIX.3a, H-Cz.922 |
I- UNC- |
25 zł 42 zł
148 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.Xa -RR-, H-Cz.9520 R5 |
60 zł 120 zł
149 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XX.la -RR-, H-Cz.-, Wal.- |
50 zł 48 zł
150 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana H-P, Kop.XXVIII.1c -R-, H-Cz.- |
30 zł 50 zł
151 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.II.1a -RRR-, H-Cz.5052 R6, T.18 |
III VF |
180 zł | |
152 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLV.2a -RR-, H-Cz.7348 R5 |
II- EF- |
65 zł 52 zł
153 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLIV.L2a -RR-, H-Cz.5054 R |
III VF |
40 zł | |
154 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLV.2b -R-, H-Cz.7349 R |
30 zł 24 zł
155 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLIa -RR-, H-Cz.1025 R |
30 zł 36 zł
156 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXXVII.lc -RR-, H-Cz.1026 Rl |
40 zł 50 zł
157 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Kraków, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.LI -R-, H-Cz.1079 R |
25 zł 20 zł
158 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wilno, Aw:j.w., Rw: j.w., Kop.III.7 -RR-, H-Cz.1129 R3 |
100 zł 115 zł