Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  POLSKA
139 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.1 -R-, H-Cz.972, bardzo ładna stara patyna
50 zł
54 zł
szóstak 1599, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z dużą głową, Kop.V.2 -RR-, H-Cz.- szóstak 1599, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z dużą głową, Kop.V.2 -RR-, H-Cz.-
140 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana z dużą głową, Kop.V.2 -RR-, H-Cz.-
80 zł
105 zł
szóstak 1600, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.VI.l -R-, H-Cz. 1135 R1 szóstak 1600, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.VI.l -R-, H-Cz. 1135 R1
141 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1600, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.VI.l -R-, H-Cz. 1135 R1
80 zł
165 zł
142 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis, Kop.III.2b -R-, H-Cz.803
20 zł
16 zł
143 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.I.3b -R-, H-Cz.849
18 zł
26 zł
144 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXIX.1a, H-Cz.869
25 zł
64 zł
trojak 1593, Olkusz, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.-, H-Cz.- nie notowana odmiana daty z odwróconą cyfrą.. trojak 1593, Olkusz, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.-, H-Cz.- nie notowana odmiana daty z odwróconą cyfrą..
145 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.-, H-Cz.- nie notowana odmiana daty z odwróconą cyfrą 3 i nie notowany typ popiersia
60 zł
48 zł
146 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXIX.2, H-Cz.889
25 zł
44 zł
147 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXIX.3a, H-Cz.922
25 zł
42 zł
148 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.Xa -RR-, H-Cz.9520 R5
60 zł
120 zł
trojak 1596, Poznań, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XX.la -RR-, H-Cz.-, Wal.- trojak 1596, Poznań, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XX.la -RR-, H-Cz.-, Wal.-
149 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XX.la -RR-, H-Cz.-, Wal.-
50 zł
48 zł
150 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Aw: j.w., Rw: j.w., odmiana H-P, Kop.XXVIII.1c -R-, H-Cz.-
30 zł
50 zł
trojak 1596, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.II.1a -RRR-, H-Cz.5052 R6, T.18 trojak 1596, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.II.1a -RRR-, H-Cz.5052 R6, T.18
151 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.II.1a -RRR-, H-Cz.5052 R6, T.18
180 zł
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLV.2a -RR-, H-Cz.7348 R5 trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLV.2a -RR-, H-Cz.7348 R5
152 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLV.2a -RR-, H-Cz.7348 R5
65 zł
52 zł
153 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLIV.L2a -RR-, H-Cz.5054 R
40 zł
154 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLV.2b -R-, H-Cz.7349 R
30 zł
24 zł
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLIa -RR-, H-Cz.1025 R trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLIa -RR-, H-Cz.1025 R
155 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XLIa -RR-, H-Cz.1025 R
30 zł
36 zł
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXXVII.lc -RR-, H-Cz.1026 Rl trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXXVII.lc -RR-, H-Cz.1026 Rl
156 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.XXXVII.lc -RR-, H-Cz.1026 Rl
40 zł
50 zł
157 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Kraków, Aw: j.w., Rw: j.w., Kop.LI -R-, H-Cz.1079 R
25 zł
20 zł
trojak 1599, Wilno, Aw:j.w., Rw: j.w., Kop.III.7 -RR-, H-Cz.1129 R3 trojak 1599, Wilno, Aw:j.w., Rw: j.w., Kop.III.7 -RR-, H-Cz.1129 R3
158 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wilno, Aw:j.w., Rw: j.w., Kop.III.7 -RR-, H-Cz.1129 R3
100 zł
115 zł