Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  POLSKA
299 Królestwo Polskie / Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: j.w., Rw: j.w.,Plage 278
50 zł
82 zł
300 Królestwo Polskie / Wolne Miasto Kraków 1835
2 złote 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 293, UNIKAT, (moneta ta była jedyny raz w sprzedaży na aukcji Nr 94 Firmy Leo Hamburger we Frankfu..
600 zł
1 250 zł
301 Królestwo Polskie / Wolne Miasto Kraków 1835
1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 294
80 zł
160 zł
302 Królestwo Polskie / Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Plage 37
80 zł
64 zł
303 Królestwo Polskie / Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 61
50 zł
105 zł
304 Królestwo Polskie / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1828, Warszawa, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 71
50 zł
70 zł
305 Królestwo Polskie / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1829, Warszawa, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 72
50 zł
68 zł
306 Królestwo Polskie / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Aw; j.w., Rw: j.w., Plage 73
50 zł
92 zł
307 Królestwo Polskie / Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 325
60 zł
80 zł
308 Królestwo Polskie / Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 327
80 zł
140 zł
309 Królestwo Polskie / Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 363
30 zł
24 zł
310 Królestwo Polskie / Monety dominialne
talar 1794 Stanisława Augusta z puncą z monogramem RS
120 zł
96 zł
311 Królestwo Polskie / Monety dominialne
talar 1783 Stanisława Augusta z wygrawerowanym monogramem C-K i datą 1787
120 zł
312 Królestwo Polskie / Monety dominialne
grosz srebrny 1766 Stanisława Augusta z puncą z herbem Ciołek
IV
F
25 zł
50 zł
313 Królestwo Polskie / Monety dominialne
3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą IS
IV
F
25 zł
34 zł
314 Królestwo Polskie / Monety dominialne
3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą ISN na awersie i IS na rewersie
V
VG
25 zł
46 zł
315 Królestwo Polskie / Monety dominialne
półgrosz 1766 Stanisława Augusta z puncą S
15 zł
34 zł
316 Królestwo Polskie / Monety dominialne
ort gdański 1621 Zygmunta III z puncą RS
40 zł
60 zł
317 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (mocno wytarta jedynka)
30 zł
42 zł
318 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 20
30 zł
56 zł