Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
1117 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1866 / HI, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 14, złoto 6.51 g, ładne |
I- UNC- |
2 500 zł 5 800 zł
1118 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1876, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 24, złoto 6.55 g, bardzo ładne |
I UNC |
3 000 zł 4 800 zł
1119 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 3 ruble 1874, Petersburg, Fr. 164, Bitkin 37, złoto 3.92 g, drobne uszkodzenia rantu, rzadkie |
II+ EF+ |
5 000 zł 9 200 zł
1120 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92, moneta w pudełku GCN z certyfikatem AU53 |
II+ EF+ |
600 zł 850 zł
1121 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 połtina 1858, Petersburg, Bitkin 52, ciemna patyna |
II- EF- |
250 zł 420 zł
1122 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), ładnie zachowany egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 840 zł