Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
1013 | AUSTRIA / Karol VI 1711-1740 talar 1713, Hall, Herinek 332, Dav. 1050 |
600 zł 620 zł
1014 | AUSTRIA / Maria Teresa 1740-1780 20 krajcarów 1764, Wiedeń, Herinek 841, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
I UNC |
150 zł 170 zł
1015 | AUSTRIA / Maria Teresa 1740-1780 20 krajcarów 1765 / KB, Krzemnica, Herinek 971, piękne |
I UNC |
150 zł 160 zł
1016 | AUSTRIA / Franciszek I 1745-1765 20 krajcarów 1765 / BG, Krzemnica, Herinek 334, piękne, patyna |
I UNC |
200 zł 170 zł
1017 | AUSTRIA / Józef II 1780-1790 20 krajcarów 1785 / A, Wiedeń, Herinek 219, bardzo ładny stan zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
125 zł | |
1018 | AUSTRIA / Józef II 1780-1790 20 krajcarów 1787 / B, Krzemnica, Herinek 233, piękne, patyna |
I UNC |
125 zł 150 zł
1019 | AUSTRIA / Leopold II 1790-1792 20 krajcarów 1791 / B, Krzemnica, Herinek 64, bardzo ładne |
I- UNC- |
150 zł 120 zł
1020 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1803 / A, Wiedeń, Herinek 630, piękne |
I UNC |
150 zł 140 zł
1021 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1804 / A, Wiedeń, Herinek 631, miejscowy nalot, piękny egzemplarz |
I UNC |
150 zł 140 zł
1022 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1804 / B, Krzemnica, Herinek 640, bardzo ładne |
I- UNC- |
125 zł | |
1023 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1804 / G, Nagy Banya, Herinek 670, bardzo ładne |
I- UNC- |
125 zł | |
1024 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1805 / E, Karlsburg, Herinek 687, piękny stan zachowania |
I UNC |
150 zł 130 zł
1025 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1805 / G, Nagy Banya, Herinek 690, piękne |
I UNC |
150 zł 140 zł
1026 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1806 / B, Krzemnica, Herinek 683, piękne |
I UNC |
150 zł 140 zł
1027 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1806 / C, Praga, Herinek 683, piękne |
I UNC |
150 zł 140 zł
1028 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835) 20 krajcarów 1809 / C, Praga, Herinek 705, miejscowy nalot, piękny stan zachowania |
I UNC |
150 zł 140 zł
1029 | AUSTRIA / Albert von Wallenstein 1626-1633 talar 1632, Jicin, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Dav. 3455, Nohejlova-Pratova 39, srebro 28.83 g, patyna, rzadki |
30 000 zł 31 000 zł
1030 | Salzburg - arcybiskupstwo / arcybiskup Hieronim von Colloredo 1772-1803 20 krajcarów 1790, Probszt 2488 |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł | |
1031 | Salzburg - arcybiskupstwo / arcybiskup Hieronim von Colloredo 1772-1803 20 krajcarów 1801, Probszt 2499, minimalne ślady czyszczenia, ale bardzo ładne |
II+ EF+ |
250 zł |