Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w:
A37
› MONETY ZAGRANICZNE
› NIEMCY
› Saksonia
› Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827)
1059 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) talar 1816 , Drezno, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Dav.854, AKS 12, bardzo ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
1 500 zł 1 200 zł
1060 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/3 talara 1787, Drezno, Buck 152.a, minimalnie justowana, ale ładna |
II+/I- EF+/UNC- |
300 zł 240 zł
1061 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/3 talara 1789, Drezno, Buck 151.b, bardzo ładny egzemplarz, delikatna patyna |
I- UNC- |
400 zł 320 zł
1062 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/3 talara 1791, Drezno, Buck 175.a |
300 zł 240 zł
1063 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/6 talara 1803, Drezno, Buck 208.a, ładne |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 240 zł
1064 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/6 talara 1804, Drezno, Buck 208.b, rewers lekko justowany, ale ładne |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 160 zł
1065 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/6 talara 1808, Drezno, AKS 36, bardzo ładny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 320 zł
1066 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/6 talara 1809, Drezno, AKS 36, bardzo ładny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 320 zł
1067 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/12 talara 1764, Drezno, Buck 103, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł | |
1068 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/12 talara 1798, Drezno, Buck 195.b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł | |
1069 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/12 talara 1799, Drezno, Buck 195.c, egzemplarz okazowy |
I UNC |
200 zł | |
1070 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 (FRYDERYK AUGUST I 1806-1827) 1/12 talara 1808 , Drezno, AKS 39, egzemplarz okazowy |
I UNC |
200 zł |