Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
989 | ROSJA Order Świętej Anny, krzyż III klasy, na stronie odwrotnej punca wytwórcy ИЛ, na uszku punca 56, złoto 35.5x35.5, 8.09 g, emalia, brak wstążki, ładnie zachowany egzemp.. |
II+ EF+ |
4 000 zł 7 000 zł
990 | ROSJA Order Świętego Stanisława, krzyż III klasy, złoto 40x41 mm, 10.08 g, na stronie odwrotnej punca AK, na uszku 56, uszkodzenie w postaci oderwanego prawego górnego orze.. |
3 500 zł 6 400 zł
991 | ROSJA Krzyż Świętego Jerzego 2 stopień, typ III (1915), numer 45745, złoto 34x34 mm, 14.82 g, na stronie głównej na ramieniu punca- głowa kobiety, na uszku punca, na stroni.. |
II+/I- EF+/UNC- |
8 000 zł 20 500 zł
992 | ROSJA Krzyż Świętego Jerzego 4 stopień, typ II (1913-1915), nr 89913, srebro 34x34 mm, Diakov 1132.8 (R1), ładny egzemplarz |
400 zł 1 900 zł
993 | ROSJA medal Na Pamiątkę Wojny Ojczyźnianej w 1812 roku, srebro 28 mm, 7.57 g, Diakov 358.1 (R1), rzadki |
II- EF- |
600 zł 2 100 zł
994 | ROSJA medal Za Obronę Sewastopola 1854-1855, srebro, 28 mm, 12.00 g, Diakov 632.1 (R1) |
III VF |
400 zł 540 zł
995 | ROSJA medal Na Pamiątkę Wojny Krymskiej z Turcją 1853-1856, jasny brąz 28 mm, Diakov 654.2 |
II- EF- |
250 zł | |
996 | ROSJA medal Za Wojnę Rosyjsko-Turecką 1877-1878, jasny mosiądz 26 mm, Diakov 845.1, ślady czyszczenia, ale ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
200 zł 160 zł
997 | ROSJA medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1 |
250 zł 480 zł
998 | ROSJA medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1, ciemna patyna |
II- EF- |
150 zł 240 zł
999 | ROSJA medal Za Usierdzie (Za Gorliwość), typ I (1894-1915), srebro 52 mm, 58.51 g, Diakov 1138.1 (R1), nieco plamiasta, nierówna patyna |
III VF |
1 000 zł 2 000 zł
1000 | ROSJA medal Za Chrabrost (Za Dzielność), 4 stopień, typ III (1913), numer 7799, srebro, 28 mm, Diakov 1133.10 (R2), patyna, rzadki |
300 zł 5 400 zł
1001 | ROSJA medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), patyna |
II- EF- |
250 zł 560 zł
1002 | ROSJA medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), inny wariant mocowania |
III VF |
200 zł 220 zł
1003 | ROSJA medal Za Wojnę Japońską 1904-1905, jasny brąz 28 mm, Diakov 1406.1 |
II- EF- |
250 zł 200 zł
1004 | ROSJA medal na pamiątkę setnej rocznicy wojny ojczyźnianej 1812, jasny brąz 28 mm, Diakov 1527.3 |
II- EF- |
200 zł | |
1005 | ROSJA odznaka pamiątkowa za udział w obronie Portu Artura, srebro 23x23 mm, na stronie odwrotnej punce BL i 84, uszkodzona emalia |
III VF |
500 zł 4 200 zł
1006 | ROSJA prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka do ubrania cywilnego, biały metal 26x21 mm, komplet z nakrętką, rzadki |
400 zł 1 050 zł
1007 | ROSJA prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka policyjna, miedź 73x52 mm, emblemat bez łańcucha |
III VF |
400 zł | |
1008 | ROSJA medalik patriotyczny z uszkiem 1917, \Swobodnaja Rossija, sygnatura ФАБР. Д. КУЧКИН. МОСКВ. |
II- EF- |
200 zł 160 zł