Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  ORDERY, ODZNACZENIA, ODZNAKI  ROSJA
Order Świętej Anny, krzyż III klasy, na stronie odwrotnej punca wytwórcy ИЛ, na uszku punca 56, zł.. Order Świętej Anny, krzyż III klasy, na stronie odwrotnej punca wytwórcy ИЛ, na uszku punca 56, zł..
989 ROSJA
Order Świętej Anny, krzyż III klasy, na stronie odwrotnej punca wytwórcy ИЛ, na uszku punca 56, złoto 35.5x35.5, 8.09 g, emalia, brak wstążki, ładnie zachowany egzemp..
4 000 zł
7 000 zł
Order Świętego Stanisława, krzyż III klasy, złoto 40x41 mm, 10.08 g, na stronie odwrotnej punca AK.. Order Świętego Stanisława, krzyż III klasy, złoto 40x41 mm, 10.08 g, na stronie odwrotnej punca AK..
990 ROSJA
Order Świętego Stanisława, krzyż III klasy, złoto 40x41 mm, 10.08 g, na stronie odwrotnej punca AK, na uszku 56, uszkodzenie w postaci oderwanego prawego górnego orze..
3 500 zł
6 400 zł
Krzyż Świętego Jerzego 2 stopień, typ III (1915), numer 45745, złoto 34x34 mm, 14.82 g, na stronie.. Krzyż Świętego Jerzego 2 stopień, typ III (1915), numer 45745, złoto 34x34 mm, 14.82 g, na stronie..
991 ROSJA
Krzyż Świętego Jerzego 2 stopień, typ III (1915), numer 45745, złoto 34x34 mm, 14.82 g, na stronie głównej na ramieniu punca- głowa kobiety, na uszku punca, na stroni..
II+/I-
EF+/UNC-
8 000 zł
20 500 zł
Krzyż Świętego Jerzego 4 stopień, typ II (1913-1915), nr 89913, srebro 34x34 mm, Diakov 1132.8 (R1.. Krzyż Świętego Jerzego 4 stopień, typ II (1913-1915), nr 89913, srebro 34x34 mm, Diakov 1132.8 (R1..
992 ROSJA
Krzyż Świętego Jerzego 4 stopień, typ II (1913-1915), nr 89913, srebro 34x34 mm, Diakov 1132.8 (R1), ładny egzemplarz
400 zł
1 900 zł
medal Na Pamiątkę Wojny Ojczyźnianej w 1812 roku, srebro 28 mm, 7.57 g, Diakov 358.1 (R1), rzadki medal Na Pamiątkę Wojny Ojczyźnianej w 1812 roku, srebro 28 mm, 7.57 g, Diakov 358.1 (R1), rzadki
993 ROSJA
medal Na Pamiątkę Wojny Ojczyźnianej w 1812 roku, srebro 28 mm, 7.57 g, Diakov 358.1 (R1), rzadki
600 zł
2 100 zł
medal Za Obronę Sewastopola 1854-1855, srebro, 28 mm, 12.00 g, Diakov 632.1 (R1) medal Za Obronę Sewastopola 1854-1855, srebro, 28 mm, 12.00 g, Diakov 632.1 (R1)
994 ROSJA
medal Za Obronę Sewastopola 1854-1855, srebro, 28 mm, 12.00 g, Diakov 632.1 (R1)
400 zł
540 zł
medal Na Pamiątkę Wojny Krymskiej z Turcją 1853-1856, jasny brąz 28 mm, Diakov 654.2 medal Na Pamiątkę Wojny Krymskiej z Turcją 1853-1856, jasny brąz 28 mm, Diakov 654.2
995 ROSJA
medal Na Pamiątkę Wojny Krymskiej z Turcją 1853-1856, jasny brąz 28 mm, Diakov 654.2
250 zł
medal Za Wojnę Rosyjsko-Turecką 1877-1878, jasny mosiądz 26 mm, Diakov 845.1, ślady czyszczenia, a.. medal Za Wojnę Rosyjsko-Turecką 1877-1878, jasny mosiądz 26 mm, Diakov 845.1, ślady czyszczenia, a..
996 ROSJA
medal Za Wojnę Rosyjsko-Turecką 1877-1878, jasny mosiądz 26 mm, Diakov 845.1, ślady czyszczenia, ale ładnie zachowany egzemplarz
200 zł
160 zł
medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1 medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1
997 ROSJA
medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1
250 zł
480 zł
medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1, ciemna patyna medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1, ciemna patyna
998 ROSJA
medal na pamiątkę panowania cara Aleksandra III, 1896, srebro, 28 mm, Diakov 1094.1, ciemna patyna
150 zł
240 zł
medal Za Usierdzie (Za Gorliwość), typ I (1894-1915), srebro 52 mm, 58.51 g, Diakov 1138.1 (R1), n.. medal Za Usierdzie (Za Gorliwość), typ I (1894-1915), srebro 52 mm, 58.51 g, Diakov 1138.1 (R1), n..
999 ROSJA
medal Za Usierdzie (Za Gorliwość), typ I (1894-1915), srebro 52 mm, 58.51 g, Diakov 1138.1 (R1), nieco plamiasta, nierówna patyna
1 000 zł
2 000 zł
medal Za Chrabrost (Za Dzielność), 4 stopień, typ III (1913), numer 7799, srebro, 28 mm, Diakov 11.. medal Za Chrabrost (Za Dzielność), 4 stopień, typ III (1913), numer 7799, srebro, 28 mm, Diakov 11..
1000 ROSJA
medal Za Chrabrost (Za Dzielność), 4 stopień, typ III (1913), numer 7799, srebro, 28 mm, Diakov 1133.10 (R2), patyna, rzadki
300 zł
5 400 zł
medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), patyna medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), patyna
1001 ROSJA
medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), patyna
250 zł
560 zł
medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), inny wariant mocowania medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), inny wariant mocowania
1002 ROSJA
medal koronacyjny Mikołaja II 1896, srebro, 27 mm, Diakov 1205.1 (R1), inny wariant mocowania
200 zł
220 zł
medal Za Wojnę Japońską 1904-1905, jasny brąz 28 mm, Diakov 1406.1 medal Za Wojnę Japońską 1904-1905, jasny brąz 28 mm, Diakov 1406.1
1003 ROSJA
medal Za Wojnę Japońską 1904-1905, jasny brąz 28 mm, Diakov 1406.1
250 zł
200 zł
medal na pamiątkę setnej rocznicy wojny ojczyźnianej 1812, jasny brąz 28 mm, Diakov 1527.3 medal na pamiątkę setnej rocznicy wojny ojczyźnianej 1812, jasny brąz 28 mm, Diakov 1527.3
1004 ROSJA
medal na pamiątkę setnej rocznicy wojny ojczyźnianej 1812, jasny brąz 28 mm, Diakov 1527.3
200 zł
odznaka pamiątkowa za udział w obronie Portu Artura, srebro 23x23 mm, na stronie odwrotnej punce B.. odznaka pamiątkowa za udział w obronie Portu Artura, srebro 23x23 mm, na stronie odwrotnej punce B..
1005 ROSJA
odznaka pamiątkowa za udział w obronie Portu Artura, srebro 23x23 mm, na stronie odwrotnej punce BL i 84, uszkodzona emalia
500 zł
4 200 zł
prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka do ubrania cywilnego, biały metal 26x21 mm, komplet z nakrętką.. prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka do ubrania cywilnego, biały metal 26x21 mm, komplet z nakrętką..
1006 ROSJA
prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka do ubrania cywilnego, biały metal 26x21 mm, komplet z nakrętką, rzadki
400 zł
1 050 zł
prystaw sądowy, 20.11.1864, odznaka policyjna, miedź 73x52 mm, emblemat bez łańcucha
1007 ROSJA
400 zł
medalik patriotyczny z uszkiem 1917, \Swobodnaja Rossija, sygnatura ФАБР. Д. КУЧКИН. МОСКВ. medalik patriotyczny z uszkiem 1917, \Swobodnaja Rossija, sygnatura ФАБР. Д. КУЧКИН. МОСКВ.
1008 ROSJA
medalik patriotyczny z uszkiem 1917, \Swobodnaja Rossija, sygnatura ФАБР. Д. КУЧКИН. МОСКВ.
200 zł
160 zł