Aukcja 37 / 990

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  ORDERY, ODZNACZENIA, ODZNAKI  ROSJA

Order Świętego Stanisława, krzyż III klasy, złoto 40x41 mm, 10.08 g, na stronie odwrotnej punca AK, na uszku 56, uszkodzenie w postaci oderwanego prawego górnego orzełka, ale bardzo ładny stan zachowania

Numer: 990
Opis: ROSJA. Order Świętego Stanisława, krzyż III klasy, złoto 40x41 mm, 10.08 g, na stronie odwrotnej punca AK, na uszku 56, uszkodzenie w postaci oderwanego prawego górnego orzełka, ale bardzo ładny stan zachowania
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: 6 400 zł
Ilość odsłon: 1440