Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  ORDERY, ODZNACZENIA, ODZNAKI  POLSKA
Stanisław August Poniatowski 1764-1795, medal nagrodowy z uszkiem DILIGENTIAE, Aw: Monogram królew.. Stanisław August Poniatowski 1764-1795, medal nagrodowy z uszkiem DILIGENTIAE, Aw: Monogram królew..
966 POLSKA
Stanisław August Poniatowski 1764-1795, medal nagrodowy z uszkiem DILIGENTIAE, Aw: Monogram królewski w wieńcu, Rw: Napis wieńcu, A.Więcek -Jan Filip Holzhaeusser poz..
III/III-
VF/VF-
500 zł
800 zł
Aleksander II 1855-1881, odznaka starosty guberni grodzieńskiej, 19.02.1861 z zawieszką na łańcuch.. Aleksander II 1855-1881, odznaka starosty guberni grodzieńskiej, 19.02.1861 z zawieszką na łańcuch..
967 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka starosty guberni grodzieńskiej, 19.02.1861 z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
400 zł
1 150 zł
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, mo.. Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, mo..
968 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
500 zł
920 zł
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni kieleckiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, m.. Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni kieleckiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, m..
969 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni kieleckiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
400 zł
720 zł
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni radomskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, m.. Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni radomskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, m..
970 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni radomskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
400 zł
720 zł
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni warszawskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu,.. Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni warszawskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu,..
971 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni warszawskiej, 19.02.1864 z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
500 zł
1 150 zł
Aleksander II 1855-1881, odznaka wójta gminy guberni lubelskiej, 19.02.1864, mosiądz, patyna, rzadka Aleksander II 1855-1881, odznaka wójta gminy guberni lubelskiej, 19.02.1864, mosiądz, patyna, rzadka
972 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka wójta gminy guberni lubelskiej, 19.02.1864, mosiądz, patyna, rzadka
400 zł
1 150 zł
Aleksander II 1855-1881, odznaka ławnika, 19.02. / 2.03.1864, polskie napisy, z zawieszką na łańcu.. Aleksander II 1855-1881, odznaka ławnika, 19.02. / 2.03.1864, polskie napisy, z zawieszką na łańcu..
973 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka ławnika, 19.02. / 2.03.1864, polskie napisy, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, rzadka i ładnie zachowana
400 zł
360 zł
974 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka ławnika, 19.02. / 2.03.1864, polskie napisy, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, rzadka
400 zł
500 zł
odznaka pamiątkowa \Zjednoczenie\" M(iasta). ST(ołecznego). Warszawa odznaka pamiątkowa \Zjednoczenie\" M(iasta). ST(ołecznego). Warszawa
975 POLSKA
odznaka pamiątkowa \Zjednoczenie\" M(iasta). ST(ołecznego). Warszawa
1 000 zł
II RP 1918-1939, krzyż komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, (II klasa), krzyż 58 mm (st.. II RP 1918-1939, krzyż komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, (II klasa), krzyż 58 mm (st..
976 POLSKA
II RP 1918-1939, krzyż komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, (II klasa), krzyż 58 mm (stan I-), gwiazda 74 mm (stan II+), srebro, punce, nieznacznie uszkodz..
I-/II+
UNC-/EF+
4 500 zł
II RP 1918-1939, krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), mosiądz złocony 58 mm, fr.. II RP 1918-1939, krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), mosiądz złocony 58 mm, fr..
977 POLSKA
II RP 1918-1939, krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), mosiądz złocony 58 mm, fragment wstążki
1 500 zł
II RP 1918-1939, wstęga orderowa Orderu Odrodzenia Polski I klasy, mora jedwabna 100 mm
978 POLSKA
1 000 zł
II RP 1918-1939, krzyż srebrny Orderu Virtuti Militari V klasa, typ z 1923 roku, miedź srebrzona 3.. II RP 1918-1939, krzyż srebrny Orderu Virtuti Militari V klasa, typ z 1923 roku, miedź srebrzona 3..
979 POLSKA
II RP 1918-1939, krzyż srebrny Orderu Virtuti Militari V klasa, typ z 1923 roku, miedź srebrzona 39x38.5 mm, na stronie odwrotnej numer 6097, wstążka, ładny egzemplar..
1 000 zł
2 800 zł
odznaka pamiątkowa I Polskiego Korpusu 1918, mosiądz oksydowany 43x25 mm, na stronie odwrotnej num..
980 POLSKA
odznaka pamiątkowa I Polskiego Korpusu 1918, mosiądz oksydowany 43x25 mm, na stronie odwrotnej numer 3474, nakrętka niesygnowana, dokument nadania dla młodszego podof..
500 zł
1 300 zł
II RP 1918-1939, odznaka pamiątkowa 55 poznańskiego pułku piechoty w Lesznie, tombak srebrzony i z..
981 POLSKA
II RP 1918-1939, odznaka pamiątkowa 55 poznańskiego pułku piechoty w Lesznie, tombak srebrzony i złocony 43.5x42 mm, emalia, nakrętka FABRYKA GRAW. EMALIE. / J. KNEDL..
1 600 zł
2 600 zł
II RP 1918-1939, odznaka pamiątkowa 3 pułku artylerii ciężkiej, Wilno, srebro 42x39 mm, litery i c..
982 POLSKA
II RP 1918-1939, odznaka pamiątkowa 3 pułku artylerii ciężkiej, Wilno, srebro 42x39 mm, litery i cyfry złote, na stronie głównej punce określające próbę i wytwórcę T(..
3 000 zł
4 100 zł
II RP 1918-1939, II nagroda w zawodach strzeleckich koła LOP w Królewskiej Hucie (Chorzowie) 23 IX.. II RP 1918-1939, II nagroda w zawodach strzeleckich koła LOP w Królewskiej Hucie (Chorzowie) 23 IX..
983 POLSKA
II RP 1918-1939, II nagroda w zawodach strzeleckich koła LOP w Królewskiej Hucie (Chorzowie) 23 IX 1928, srebro złocone 71 mm, brak ucha, na stronie odwrotnej punce 8..
500 zł
400 zł
RP na emigracji, odznaka honorowa Polskiego Aeroklubu Szybowcowego w Anglii, biały metal 86x49 mm,..
984 POLSKA
RP na emigracji, odznaka honorowa Polskiego Aeroklubu Szybowcowego w Anglii, biały metal 86x49 mm, mocowanie na dwóch szpilkach z zaciskami, na których jest sygnatura..
500 zł
1 500 zł
PRL 1952-1989, Order Krzyża Grunwaldu II klasa, srebro 45x45 mm, złocenia, wstążka, ładnie zachowa.. PRL 1952-1989, Order Krzyża Grunwaldu II klasa, srebro 45x45 mm, złocenia, wstążka, ładnie zachowa..
985 POLSKA
PRL 1952-1989, Order Krzyża Grunwaldu II klasa, srebro 45x45 mm, złocenia, wstążka, ładnie zachowany egzemplarz z patyną
3 500 zł