Aukcja 37 / 976
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
II RP 1918-1939, krzyż komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, (II klasa), krzyż 58 mm (stan I-), gwiazda 74 mm (stan II+), srebro, punce, nieznacznie uszkodzona emalia na gwieździe
Numer: | 976 |
Opis: | POLSKA. II RP 1918-1939, krzyż komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, (II klasa), krzyż 58 mm (stan I-), gwiazda 74 mm (stan II+), srebro, punce, nieznacznie uszkodzona emalia na gwieździe |
Stan: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 4 500 zł |
Cena wywoławcza: | 3 600 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1509