Aukcja 37 / 903

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczyzny jest wyzuty), H-Cz. 1661 R2, Racz. 63, srebro 51.5 mm, 60.78 g, ładna patyna, pięknie zachowany

Numer: 903
Opis: POLSKA. medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczyzny jest wyzuty), H-Cz. 1661 R2, Racz. 63, srebro 51.5 mm, 60.78 g, ładna patyna, pięknie zachowany
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena wylicytowana: 8 800 zł
Ilość odsłon: 786