Aukcja nr 36
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
1069 | POLSKA odznaka Kieleckiego Towarzystwa Cyklistów, początek XX wieku, mosiądz, emalia czerwona i biała, 35 mm, rzadka i ładnie zachowana |
900 zł | |
1070 | POLSKA Lwów, odznaka pamiątkowa Miejskiej Straży Obywatelskiej \Zasłużonemu\" 1919 |
III VF |
500 zł | |
1071 | POLSKA Krzyż wielki i gwiazda Orderu Odrodzenia Polski 1918, (I klasa), krzyż złocony 69 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, gwiazda srebrna 74 mm, emalia biała i niebie.. |
I- UNC- |
9 000 zł | |
1072 | POLSKA Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, V klasa, wtórnik, miedź, zawieszenie - uszko płaskie wygięte, nie zlutowane na końcu, nieznaczne pozostałości srebrzenia, emali.. |
800 zł | |
1073 | POLSKA odznaka pamiątkowa oficerów rezerwy Szkoły Podchorążych Łączności, dwuczęściowa, srebro, 40x33 mm, emalia niebieska i czarna, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. .. |
2 600 zł 2 080 zł
1074 | POLSKA instruktorska odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, srebro 39x37 mm, jednoczęściowa, sygn JM, na stronie odwrotnej numer 100, nakręt.. |
I- UNC- |
1 000 zł | |
1075 | POLSKA odznaka pamiątkowa Batalionu Mostów Kolejowych, Kraków Jabłonka, srebro, 41x28 mm, emalia czerwona i czarna, na stonie odwrotnej punca A.NAGALSKI i SKA oraz numer 130.. |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 550 zł
1076 | POLSKA Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto 84.60 g, 53 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, brak wstążki, najwyższe odznaczenie PRL |
I UNC |
17 500 zł |