Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  ORDERY ODZNACZENIA ODZNAKI  POLSKA
odznaka Kieleckiego Towarzystwa Cyklistów, początek XX wieku, mosiądz, emalia czerwona i biała, 35..
1069 POLSKA
odznaka Kieleckiego Towarzystwa Cyklistów, początek XX wieku, mosiądz, emalia czerwona i biała, 35 mm, rzadka i ładnie zachowana
900 zł
Lwów, odznaka pamiątkowa Miejskiej Straży Obywatelskiej \Zasłużonemu\" 1919
1070 POLSKA
500 zł
Krzyż wielki i gwiazda Orderu Odrodzenia Polski 1918, (I klasa), krzyż złocony 69 mm, emalia biała.. Krzyż wielki i gwiazda Orderu Odrodzenia Polski 1918, (I klasa), krzyż złocony 69 mm, emalia biała..
1071 POLSKA
Krzyż wielki i gwiazda Orderu Odrodzenia Polski 1918, (I klasa), krzyż złocony 69 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, gwiazda srebrna 74 mm, emalia biała i niebie..
9 000 zł
Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, V klasa, wtórnik, miedź, zawieszenie - uszko płaskie wygięt.. Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, V klasa, wtórnik, miedź, zawieszenie - uszko płaskie wygięt..
1072 POLSKA
Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, V klasa, wtórnik, miedź, zawieszenie - uszko płaskie wygięte, nie zlutowane na końcu, nieznaczne pozostałości srebrzenia, emali..
800 zł
odznaka pamiątkowa oficerów rezerwy Szkoły Podchorążych Łączności, dwuczęściowa, srebro, 40x33 mm,.. odznaka pamiątkowa oficerów rezerwy Szkoły Podchorążych Łączności, dwuczęściowa, srebro, 40x33 mm,..
1073 POLSKA
odznaka pamiątkowa oficerów rezerwy Szkoły Podchorążych Łączności, dwuczęściowa, srebro, 40x33 mm, emalia niebieska i czarna, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. ..
2 600 zł
2 080 zł
instruktorska odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, srebro 39x37.. instruktorska odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, srebro 39x37..
1074 POLSKA
instruktorska odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, srebro 39x37 mm, jednoczęściowa, sygn JM, na stronie odwrotnej numer 100, nakręt..
1 000 zł
odznaka pamiątkowa Batalionu Mostów Kolejowych, Kraków Jabłonka, srebro, 41x28 mm, emalia czerwona.. odznaka pamiątkowa Batalionu Mostów Kolejowych, Kraków Jabłonka, srebro, 41x28 mm, emalia czerwona..
1075 POLSKA
odznaka pamiątkowa Batalionu Mostów Kolejowych, Kraków Jabłonka, srebro, 41x28 mm, emalia czerwona i czarna, na stonie odwrotnej punca A.NAGALSKI i SKA oraz numer 130..
1 000 zł
1 550 zł
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto 84.60 g, 53 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, brak .. Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto 84.60 g, 53 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, brak ..
1076 POLSKA
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto 84.60 g, 53 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, brak wstążki, najwyższe odznaczenie PRL
17 500 zł