Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  ORDERY ODZNACZENIA ODZNAKI  POLSKA
1069 POLSKA
odznaka Kieleckiego Towarzystwa Cyklistów, początek XX wieku, mosiądz, emalia czerwona i biała, 35 mm, rzadka i ładnie zachowana
900 zł
1070 POLSKA
Lwów, odznaka pamiątkowa Miejskiej Straży Obywatelskiej \Zasłużonemu\" 1919
500 zł
1071 POLSKA
Krzyż wielki i gwiazda Orderu Odrodzenia Polski 1918, (I klasa), krzyż złocony 69 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, gwiazda srebrna 74 mm, emalia biała i niebie..
9 000 zł
1072 POLSKA
Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, V klasa, wtórnik, miedź, zawieszenie - uszko płaskie wygięte, nie zlutowane na końcu, nieznaczne pozostałości srebrzenia, emali..
800 zł
1073 POLSKA
odznaka pamiątkowa oficerów rezerwy Szkoły Podchorążych Łączności, dwuczęściowa, srebro, 40x33 mm, emalia niebieska i czarna, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. ..
2 600 zł
2 080 zł
1074 POLSKA
instruktorska odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, srebro 39x37 mm, jednoczęściowa, sygn JM, na stronie odwrotnej numer 100, nakręt..
1 000 zł
1075 POLSKA
odznaka pamiątkowa Batalionu Mostów Kolejowych, Kraków Jabłonka, srebro, 41x28 mm, emalia czerwona i czarna, na stonie odwrotnej punca A.NAGALSKI i SKA oraz numer 130..
1 000 zł
1 550 zł
1076 POLSKA
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto 84.60 g, 53 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, brak wstążki, najwyższe odznaczenie PRL
17 500 zł