Aukcja nr 36
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
1078 | ROSJA krzyż srebrny klasa V, Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro 33x29 mm, 10.02 g, Czepurnow 389, odznaczenie nadawane w armii rosyjskiej za stłumien.. |
750 zł 4 600 zł
1079 | ROSJA Królestwo Polskie, odznaka ławnika, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, brak łańcuszka i zawieszki |
II+ EF+ |
300 zł 820 zł
1080 | ROSJA Królestwo Polskie, odznaka sołtysa guberni lubelskiej, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, patyna |
II+ EF+ |
300 zł 700 zł
1081 | ROSJA odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro 63x29 mm wraz z miniaturką 38x15 mm, na stronie odwrotnej odznaki bardzo nieczytelna sygnatura wytwórcy, razem 2 s.. |
II- EF- |
500 zł 600 zł