Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  ORDERY ODZNACZENIA ODZNAKI  ROSJA
krzyż srebrny klasa V, Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro 33x29 mm, 10.02 g.. krzyż srebrny klasa V, Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro 33x29 mm, 10.02 g..
1078 ROSJA
krzyż srebrny klasa V, Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, srebro 33x29 mm, 10.02 g, Czepurnow 389, odznaczenie nadawane w armii rosyjskiej za stłumien..
750 zł
4 600 zł
Królestwo Polskie, odznaka ławnika, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, brak łańcuszka i zawieszki Królestwo Polskie, odznaka ławnika, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, brak łańcuszka i zawieszki
1079 ROSJA
Królestwo Polskie, odznaka ławnika, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, brak łańcuszka i zawieszki
300 zł
820 zł
Królestwo Polskie, odznaka sołtysa guberni lubelskiej, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, patyna Królestwo Polskie, odznaka sołtysa guberni lubelskiej, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, patyna
1080 ROSJA
Królestwo Polskie, odznaka sołtysa guberni lubelskiej, 2 połowa XIX wieku, mosiądz, patyna
300 zł
700 zł
odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro 63x29 mm wraz z miniaturką 38x15 mm, na stroni..
1081 ROSJA
odznaka ukończenia Uniwersytetu Rosyjskiego, srebro 63x29 mm wraz z miniaturką 38x15 mm, na stronie odwrotnej odznaki bardzo nieczytelna sygnatura wytwórcy, razem 2 s..
500 zł
600 zł