Aukcja 36 / 1077

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007

Krzyż Orderu Zasługi Wojennej (Merenti 1866), złoto, na kółku punce, 13.05 g, emalia biała i niebieska, wstążka, minimalnie uszkodzona emalia na stronie odwrotnej

Numer: 1077
Opis: NIEMCY - BAWARIA. Krzyż Orderu Zasługi Wojennej (Merenti 1866), złoto, na kółku punce, 13.05 g, emalia biała i niebieska, wstążka, minimalnie uszkodzona emalia na stronie odwrotnej
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 26-05-2007
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 962