Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, małe Orły i Pog.. ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, małe Orły i Pog..
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, (16) pod popiersiem króla, PRV : M§. kończy napis na awersie, małe Orły i Pogonie w tarczy herbowej
350 zł
640 zł
ort 1621, Gdańsk, patyna ort 1621, Gdańsk, patyna
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, patyna
450 zł
820 zł
ort 1622, Bydgoszcz, moneta z końca blachy, ciemna patyna ort 1622, Bydgoszcz, moneta z końca blachy, ciemna patyna
391 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, moneta z końca blachy, ciemna patyna
125 zł
180 zł
ort 1623, Bydgoszcz, ozdobniki w postaci \jelenich rogów\" po bokach tarczy herbowej ort 1623, Bydgoszcz, ozdobniki w postaci \jelenich rogów\" po bokach tarczy herbowej
392 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, ozdobniki w postaci \jelenich rogów\" po bokach tarczy herbowej
1 000 zł
2 250 zł
ort 1623, Bydgoszcz, ładny egzemplarz, patyna ort 1623, Bydgoszcz, ładny egzemplarz, patyna
393 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, ładny egzemplarz, patyna
150 zł
220 zł
zestaw ortów 1623, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, różne odmiany napisowe zestaw ortów 1623, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, różne odmiany napisowe
394 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw ortów 1623, Bydgoszcz, razem 2 sztuki, różne odmiany napisowe
200 zł
160 zł
ort 1623, Gdańsk, rzadka odmiana z pełną datą kończącą napis w otoku, moneta z końca blachy ale ła.. ort 1623, Gdańsk, rzadka odmiana z pełną datą kończącą napis w otoku, moneta z końca blachy ale ła..
395 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, rzadka odmiana z pełną datą kończącą napis w otoku, moneta z końca blachy ale ładnie zachowany egzemplarz
500 zł
1 400 zł
ort 1623, Gdańsk, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachowana ort 1623, Gdańsk, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachowana
396 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachowana
500 zł
840 zł
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS . III . D : G :, minimalna wada blachy, ładnie zach.. ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS . III . D : G :, minimalna wada blachy, ładnie zach..
397 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS . III . D : G :, minimalna wada blachy, ładnie zachowany
500 zł
400 zł
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS : III : D : G : ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS : III : D : G :
398 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana interpunkcji SIGIS : III : D : G :
400 zł
440 zł
ort 1625, Gdańsk ort 1625, Gdańsk
399 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk
350 zł
360 zł
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R : PR . ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R : PR .
400 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R : PR .
500 zł
1 350 zł
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R . P ., patyna ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R . P ., patyna
401 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, końcówka napisu na awersie M : D : L . R . P ., patyna
450 zł
1 550 zł
zestaw szóstaków 1596, Malbork i 1626, Kraków, razem 2 sztuki zestaw szóstaków 1596, Malbork i 1626, Kraków, razem 2 sztuki
402 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw szóstaków 1596, Malbork i 1626, Kraków, razem 2 sztuki
200 zł
160 zł
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, ciemna patyna szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, ciemna patyna
403 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, ciemna patyna
600 zł
780 zł
trojak 1588, Poznań trojak 1588, Poznań
404 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Poznań
III-
VF-
100 zł
170 zł
trojak 1589, Poznań trojak 1589, Poznań
405 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Poznań
100 zł
80 zł
trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem króla, Ivanauskas 1049:205, T. 25, bardzo rzadki trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem króla, Ivanauskas 1049:205, T. 25, bardzo rzadki
406 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem króla, Ivanauskas 1049:205, T. 25, bardzo rzadki
1 000 zł
2 400 zł
trojak 1590, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, na rewersie herb Przegonia trojak 1590, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, na rewersie herb Przegonia
407 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, na awersie znak mennicy na końcu napisu, na rewersie herb Przegonia
150 zł
200 zł
zestaw trojaków 1590, Poznań, razem 2 sztuki, odmiany: z herbem Przegonia i z herbem Lewart zestaw trojaków 1590, Poznań, razem 2 sztuki, odmiany: z herbem Przegonia i z herbem Lewart
408 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1590, Poznań, razem 2 sztuki, odmiany: z herbem Przegonia i z herbem Lewart
150 zł
120 zł