Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
347 Stefan Batory 1576-1586
zestaw trojaków 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, razem 2 sztuki
III+/IV+
200 zł
160 zł
348 Stefan Batory 1576-1586
zestaw monet; trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 781:129, trojak 1585, Wilno, ciekawa odmiana napisu STEP D G REX herb Lis PO M D L, Ivanauskas -, oraz szeląg 1584, Wilno..
III/III-
VF/VF-
250 zł
200 zł
349 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G-H obok Orła i Pogoni, T. 1.50, patyna
300 zł
320 zł
350 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Poznań, ciemna patyna
250 zł
260 zł
351 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 785:128, ciemna patyna
150 zł
460 zł
352 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 784:130
150 zł
420 zł
353 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, gwiazdki po bokach III, Kruggel 23, patyna
200 zł
380 zł
354 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, krzyżyki po bokach III, Kruggel 80
II-/III+
EF-/VF+
175 zł
250 zł
355 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, lilijki i krzyżyki po bokach III, Kruggel 75
150 zł
230 zł
356 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, lilijki po bokach III, Kruggel 61, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
150 zł
120 zł
357 Stefan Batory 1576-1586
zestaw trojaków 1586, Poznań, odmiana z dużą cyfrą 6 (2 sztuki) i odmiana z małą cyfrą 6 (1 sztuka), razem 3 sztuki
600 zł
480 zł
358 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Wilno, odmiana bez herbu podskarbiego, Ivanauskas 788:132, ciemna patyna
100 zł
95 zł
359 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk
350 zł
440 zł
360 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, ładnie zachowany
400 zł
540 zł
361 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, w polu za głową króla mała wada blachy, patyna
200 zł
280 zł
362 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk
200 zł
420 zł
363 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, pełna data po bokach herbu Rygi, Kruggel 3.5, ciemna patyna o złocistym odcieniu
300 zł
360 zł
364 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Kruggel 1
250 zł
340 zł
365 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1583, Ryga, Kruggel 2, bardzo ładny egzemplarz
600 zł
980 zł
366 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1579, Gdańsk, patyna
125 zł
360 zł