Aukcja nr 33
USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
747 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 b, wyszukana, piękna moneta |
I UNC |
150 zł 560 zł
748 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 c, bardzo ładne |
I UNC |
100 zł 170 zł
749 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119, bardzo ładne |
I- UNC- |
100 zł 200 zł
750 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, ładne |
I- UNC- |
100 zł 80 zł
751 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, wyśmienity, okazowy egzemplarz |
I UNC |
600 zł 2 450 zł
752 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, bardzo ładne, ciemna plama patyny na brzuchu Orła |
I- UNC- |
400 zł | |
753 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, litera H po dacie, Parchimowicz 109 b, rzadkie i ładnie zachowane, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
4 000 zł 5 100 zł
754 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, moneta wybita odwróconym stemplem, Parchimowicz 109 c |
II+ EF+ |
500 zł | |
755 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109 e, bardzo ładne i rzadkie |
I UNC |
800 zł 1 850 zł
756 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
400 zł 1 600 zł
757 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz |
I UNC |
350 zł 580 zł
758 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
100 zł 210 zł
759 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
100 zł 170 zł
760 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112 |
I UNC |
75 zł 130 zł
761 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, bardzo ładne i rzadkie |
I/I- UNC/UNC- |
1 250 zł 1 650 zł
762 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, piękne |
I UNC |
350 zł 880 zł
763 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne |
I- UNC- |
300 zł 240 zł
764 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładny egzemplarz, subtelna patyna |
I UNC |
300 zł 720 zł
765 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, bardzo rzadkie |
II-/III+ EF-/VF+ |
450 zł | |
766 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1923, Warszawa, Parchimowicz 101 a, bardzo ładnie zachowany |
I UNC |
150 zł 210 zł