Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK
denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw.. denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw..
83 ŚLĄSK
denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw: Krzyż prosty, w polach kulki, Str. 29, Fbg 6, 0.84 g
200 zł
260 zł
denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w. Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw:.. denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w. Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw:..
84 ŚLĄSK
denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w. Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw: Krzyż laskowy, w polach kulki, Str. 29, Fbg 6, 0.87 g
150 zł
340 zł
księstwo fürstenberskie (Książ)- Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik, Lwówek (?), Aw: G.. księstwo fürstenberskie (Książ)- Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik, Lwówek (?), Aw: G..
85 ŚLĄSK
księstwo fürstenberskie (Książ)- Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik, Lwówek (?), Aw: Głowa na wprost w otoku rozetki, Rw: Tarcza herbowa bawarska i napis ..
750 zł
840 zł
Krosno, halerz 1430 r, Aw: Lilia, Rw: Orzeł, Fbg 291(642) Krosno, halerz 1430 r, Aw: Lilia, Rw: Orzeł, Fbg 291(642)
86 ŚLĄSK
Krosno, halerz 1430 r, Aw: Lilia, Rw: Orzeł, Fbg 291(642)
400 zł
460 zł
księstwo raciborskie, halerz 1417, mennica Racibórz, Aw: Hełm z rogami i napis MONETA C RATIBOR, R.. księstwo raciborskie, halerz 1417, mennica Racibórz, Aw: Hełm z rogami i napis MONETA C RATIBOR, R..
87 ŚLĄSK
księstwo raciborskie, halerz 1417, mennica Racibórz, Aw: Hełm z rogami i napis MONETA C RATIBOR, Rw: Pół orła, pół koła i napis MONETA RATIBOR, Fbg 523(824), patyna
400 zł
500 zł