Aukcja nr 32
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
83 | ŚLĄSK denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw: Krzyż prosty, w polach kulki, Str. 29, Fbg 6, 0.84 g |
200 zł 260 zł
84 | ŚLĄSK denar krzyżowy koniec XI lub początek XII w. Wrocław, Aw: Głowa św. Jana ze stojącymi włosami, Rw: Krzyż laskowy, w polach kulki, Str. 29, Fbg 6, 0.87 g |
III VF |
150 zł 340 zł
85 | ŚLĄSK księstwo fürstenberskie (Książ)- Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik, Lwówek (?), Aw: Głowa na wprost w otoku rozetki, Rw: Tarcza herbowa bawarska i napis .. |
III VF |
750 zł 840 zł
86 | ŚLĄSK Krosno, halerz 1430 r, Aw: Lilia, Rw: Orzeł, Fbg 291(642) |
400 zł 460 zł
87 | ŚLĄSK księstwo raciborskie, halerz 1417, mennica Racibórz, Aw: Hełm z rogami i napis MONETA C RATIBOR, Rw: Pół orła, pół koła i napis MONETA RATIBOR, Fbg 523(824), patyna |
400 zł 500 zł