Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MONETY OBCE  ROSJA  Katarzyna II 1762-1796
żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna
1159 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna
400 zł
620 zł
rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185 rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185
1160 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185
350 zł
380 zł
rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna
1161 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna
350 zł
280 zł
rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216 rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216
1162 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216
600 zł
820 zł
rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładni.. rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładni..
1163 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładnie zachowany egzemplarz
1 000 zł
1 350 zł
rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ci.. rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ci..
1164 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ciemnej patyny
750 zł
820 zł
półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna
1165 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna
250 zł
5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M 5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M
1166 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M
500 zł
600 zł
2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna 2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna
1167 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna
200 zł
dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735 dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735
1168 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735
80 zł