Aukcja nr 32
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
1155 | Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska 1/3 talara 1761, Królewiec, Bitkin 670 (R1), Schr. 1846, wada blachy na rewersie, bardzo rzadkie, ciemna patyna |
3 500 zł | |
1156 | Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska szóstak 1759, Królewiec, Bitkin 707 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji |
II- EF- |
150 zł 620 zł
1157 | Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska szóstak 1760, Królewiec, Bitkin 715 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji |
150 zł 1 000 zł
1158 | ROSJA / Piotr III 1761-1762 rubel 1762, Moskwa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 9 (R), lekko czyszczone tło, rzadki, patyna |
2 000 zł 2 600 zł
1159 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna |
I- UNC- |
400 zł 620 zł
1160 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185 |
III VF |
350 zł 380 zł
1161 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna |
III VF |
350 zł 280 zł
1162 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216 |
600 zł 820 zł
1163 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładnie zachowany egzemplarz |
1 000 zł 1 350 zł
1164 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ciemnej patyny |
750 zł 820 zł
1165 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna |
250 zł | |
1166 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M |
I- UNC- |
500 zł 600 zł
1167 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna |
III VF |
200 zł | |
1168 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735 |
II- EF- |
80 zł | |
1169 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 5 rubli 1798 Petersburg , litery, Aw: Monogram i napis, Rw: Napis w ozdobnym kwadracie, Bitkin 1 (R), Fr. 144, złoto, 6.07 g, rzadkie |
III VF |
8 000 zł 11 600 zł
1170 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 10 kopiejek 1798, Petersburg, litery, Bitkin 79 |
250 zł 1 550 zł
1171 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 dienga 1798/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 129 |
II+ EF+ |
200 zł 400 zł
1172 | ROSJA / Aleksander I 1801-1825 10 kopiejek 1804, Petersburg, Bitkin 64 (R), rzadkie |
III VF |
200 zł 500 zł
1173 | ROSJA / Aleksander I 1801-1825 5 kopiejek 1805/EM, Jekatierinburg, odmiana z dużą koroną, Bitkin 292, patyna |
150 zł 240 zł
1174 | ROSJA / Aleksander I 1801-1825 dienga 1812, Iżorsk, Bitkin 623 |
80 zł 64 zł