Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MONETY OBCE  ROSJA
1155 Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska
1/3 talara 1761, Królewiec, Bitkin 670 (R1), Schr. 1846, wada blachy na rewersie, bardzo rzadkie, ciemna patyna
3 500 zł
1156 Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska
szóstak 1759, Królewiec, Bitkin 707 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji
150 zł
620 zł
1157 Elżbieta 1741-1761 / Prusy okupacja rosyjska
szóstak 1760, Królewiec, Bitkin 715 (R), Schrötter nie notuje tej odmiany interpunkcji
150 zł
1 000 zł
1158 ROSJA / Piotr III 1761-1762
rubel 1762, Moskwa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 9 (R), lekko czyszczone tło, rzadki, patyna
2 000 zł
2 600 zł
1159 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
żeton koronacyjny 1762, Bitkin Ż.1357 (R), ładnie zachowany, ciemna patyna
400 zł
620 zł
1160 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 185
350 zł
380 zł
1161 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1766, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 197, patyna
350 zł
280 zł
1162 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1773, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, litery i napis, Bitkin 216
600 zł
820 zł
1163 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 221, czyszczony ale ładnie zachowany egzemplarz
1 000 zł
1 350 zł
1164 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1782, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Bitkin 233, na rewersie ślady ciemnej patyny
750 zł
820 zł
1165 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
półpołtinnik 1779, Petersburg, litery, Bitkin 330, patyna
250 zł
1166 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1785/K-M, Suzun, Bitkin 789, moneta wybita uszkodzonym stemplem- litera wygląda jak M
500 zł
600 zł
1167 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
2 kopiejki dla Syberii1768/K-M, Suzun, Bitkin 1100, ciemna patyna
200 zł
1168 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
dienga 1795/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 735
80 zł
1169 ROSJA / Paweł I 1796-1801
5 rubli 1798 Petersburg , litery, Aw: Monogram i napis, Rw: Napis w ozdobnym kwadracie, Bitkin 1 (R), Fr. 144, złoto, 6.07 g, rzadkie
8 000 zł
11 600 zł
1170 ROSJA / Paweł I 1796-1801
10 kopiejek 1798, Petersburg, litery, Bitkin 79
250 zł
1 550 zł
1171 ROSJA / Paweł I 1796-1801
dienga 1798/E-M, Jekatierinburg, Bitkin 129
200 zł
400 zł
1172 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
10 kopiejek 1804, Petersburg, Bitkin 64 (R), rzadkie
200 zł
500 zł
1173 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1805/EM, Jekatierinburg, odmiana z dużą koroną, Bitkin 292, patyna
150 zł
240 zł
1174 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
dienga 1812, Iżorsk, Bitkin 623
80 zł
64 zł