Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA
500-lecie bitwy pod Grunwaldem- medal autorstwa K. Czaplickiego 1910 r., Aw: Półpostacie króla Wła.. 500-lecie bitwy pod Grunwaldem- medal autorstwa K. Czaplickiego 1910 r., Aw: Półpostacie króla Wła..
1065 POLSKA
500-lecie bitwy pod Grunwaldem- medal autorstwa K. Czaplickiego 1910 r., Aw: Półpostacie króla Władysława Jagiełły i wielkiego księcia Witolda, napis w otoku, Rw: Sce..
150 zł
220 zł
biskup W. Bandurski- plakieta autorstwa K. Chodzińskiego 1913 r.; Popiersie w lewo i napis u dołu ..
1066 POLSKA
biskup W. Bandurski- plakieta autorstwa K. Chodzińskiego 1913 r.; Popiersie w lewo i napis u dołu KS BISKUP W. BANDURSKI, cyna 49 x 59 mm, ładna patyna
200 zł
Stefan Żeromski- plakieta autorstwa j. Aumillera 1926 r; Popiersie w prawo i napis u dołu STEFAN Ż..
1067 POLSKA
Stefan Żeromski- plakieta autorstwa j. Aumillera 1926 r; Popiersie w prawo i napis u dołu STEFAN ŻEROMSKI, Strzałk.-Plakiety 10, brąz 90 x 60 mm, w oryginalnym pudełk..
500 zł
520 zł
Gustaw Soubise-Bisier- medal autorstwa J. Aumillera 1929 r., Aw: Popiersie na wprost i napis w oto.. Gustaw Soubise-Bisier- medal autorstwa J. Aumillera 1929 r., Aw: Popiersie na wprost i napis w oto..
1068 POLSKA
Gustaw Soubise-Bisier- medal autorstwa J. Aumillera 1929 r., Aw: Popiersie na wprost i napis w otoku, Rw: Sty- lizowana palma, niżej daty 1849-1929 i napis poziomy NE..
250 zł
285 zł
Kongres Geograficzny w Warszawie- medal autorstwa Hanny Nałkowskiej-Bickowej 1934 r., Aw: Popiersi.. Kongres Geograficzny w Warszawie- medal autorstwa Hanny Nałkowskiej-Bickowej 1934 r., Aw: Popiersi..
1069 POLSKA
Kongres Geograficzny w Warszawie- medal autorstwa Hanny Nałkowskiej-Bickowej 1934 r., Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo i napis WACŁAW NAŁKOWSKI 1852-1911, Rw: Poziom..
400 zł
Juliusz Twardowski- medal autorstwa A. Hartiga 1936 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, Rw: .. Juliusz Twardowski- medal autorstwa A. Hartiga 1936 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, Rw: ..
1070 POLSKA
Juliusz Twardowski- medal autorstwa A. Hartiga 1936 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, Rw: Napis w otoku i poziomo ZAŁOŻYCIEL I PREZES AUSTRIACKO-POLSKIEJ IZBY..
150 zł
280 zł
rozpoczęcie rejsów statku pasażerskiego M/S Batory- medal projektu J. Aumillera wykonany w zakładz.. rozpoczęcie rejsów statku pasażerskiego M/S Batory- medal projektu J. Aumillera wykonany w zakładz..
1071 POLSKA
rozpoczęcie rejsów statku pasażerskiego M/S Batory- medal projektu J. Aumillera wykonany w zakładzie Nagalskiego 1937 r., Aw: Sylwetka statku na morzu, u góry stylizo..
150 zł
120 zł
1000-lecie chrześcijaństwa w Polsce i 1.000-lecie monety polskiej- medal projektu W. Kowalika wybi.. 1000-lecie chrześcijaństwa w Polsce i 1.000-lecie monety polskiej- medal projektu W. Kowalika wybi..
1072 POLSKA
1000-lecie chrześcijaństwa w Polsce i 1.000-lecie monety polskiej- medal projektu W. Kowalika wybity w 1966 r nakładem P.A.N.A. (Polsko-Amerykańskie Towarzystwo Numiz..
300 zł
360 zł