Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
1143 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 dwudukat 1774/E, Karlsburg, Huszar 1830, Fr. 191, złoto 6.98 g, ładny egzemplarz |
1 500 zł 1 800 zł
1144 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 talar 1782 B, Krzemnica, Huszar 1869, Dav. 1168, patyna |
III VF |
150 zł 210 zł
1145 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 talar 1783 A, Wiedeń, Huszar 1870, Dav. 1168 |
III VF |
150 zł 120 zł
1146 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 1 krajcar 1849 NB, Nagybanya, Huszar 2097, bardzo ładnie zachowana moneta ze starą patyną |
150 zł | |
1147 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 40 lirów 1810 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.80 g |
III VF |
1 000 zł 950 zł
1148 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 40 lirów 1813 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.86 g |
1 000 zł 950 zł
1149 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 40 lirów 1814 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.85 g |
1 000 zł 950 zł
1150 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 20 lirów 1834, Turyn, (głowa orła), Fr. 1142, złoto 6.44 g |
450 zł 420 zł
1151 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 20 lirów 1849, Genua, (kotwica), Fr. 1143, złoto 6.41 g |
450 zł 420 zł
1152 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 180 str., 20 tablic i ilustracje w tekście, Toruń 1961, oprawa kartonowa |
150 zł 120 zł
1153 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 Michał Wiszniewski- Pomniki historyi i literatury polskiej- 128 str, Kraków 1835, tomik w całości poświęcony numizmatyce polskiej i obcej, twarda oprawa |
100 zł 80 zł
1154 | AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780 Spink and Son- Catalogue of the Peltzer Collection of American Coins, London 1927, 128 str., 13 tablic, twarda oprawa, ciekawa kolekcja monet Ameryki Północnej i Połu.. |
100 zł |