Aukcja 30 / 989
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
Numer: | 989 |
Opis: | PRUSY / Wilhelm I 1861-1888. 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA |
Stan: | MS 65, |
Data sprzedaży: | 29-05-2004 |
Cena szacunkowa: | 650 zł |
Cena wywoławcza: | 520 zł |
Cena wylicytowana: | 675 zł |
Ilość odsłon: 1606