Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  MONETY OBCE  ROSJA  Katarzyna II 1762-1796
5 rubli 1774, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Tarcze herbowe w kształcie krz.. 5 rubli 1774, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Tarcze herbowe w kształcie krz..
1210 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 rubli 1774, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Tarcze herbowe w kształcie krzyża i napis wokoło, Bitkin 65 (R1), Fr. 130 a, złoto 6.54 g, moneta ..
2 000 zł
1 600 zł
rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis w.. rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis w..
1211 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1764, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis wokoło, Bitkin 177, Uzd. 953, patyna
250 zł
rubel 1765, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis w.. rubel 1765, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis w..
1212 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1765, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis wokoło, Bitkin 179, Uzd. 967
350 zł
280 zł
rubel 1775, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis w.. rubel 1775, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis w..
1213 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1775, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy, litery i napis wokoło, Bitkin 205, Uzd. 1064
IV+
F+
150 zł
120 zł
rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, B.. rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, B..
1214 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1776, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 207, Uzd. 1075, patyna
350 zł
380 zł
1215 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
III-
VF-
200 zł
rubel 1796, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, B.. rubel 1796, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, B..
1216 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1796, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 236 (R), Uzd. 1252
300 zł
240 zł
połtina 1763, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło,.. połtina 1763, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło,..
1217 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
połtina 1763, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i wokoło napis, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 259, Uzd. 948
400 zł
500 zł
zestaw półpołtinników 1794 i 1796, Petersburg, Bitkin 344 i 348, razem 2 sztuki zestaw półpołtinników 1794 i 1796, Petersburg, Bitkin 344 i 348, razem 2 sztuki
1218 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
zestaw półpołtinników 1794 i 1796, Petersburg, Bitkin 344 i 348, razem 2 sztuki
III/IV
VF/F
100 zł
130 zł
2 para = 3 kopiejki 1773, Sadogóra, Bitkin 1157, Uzd. 4916, patyna 2 para = 3 kopiejki 1773, Sadogóra, Bitkin 1157, Uzd. 4916, patyna
1219 Katarzyna II 1762-1796 / Monety dla Mołdawii i Wołoszczyzny
2 para = 3 kopiejki 1773, Sadogóra, Bitkin 1157, Uzd. 4916, patyna
250 zł
200 zł