Aukcja nr 29

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
1190 ROSJA / Aleksy Michajłowicz 1645-1676
jefimek 1655, kontrasygnata na talarze Geldrii 1649, podobny Spaski 153, patyna, rzadki
4 000 zł