Aukcja 28 / 930

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  MEDALE  POLSKA

Jędrzej Zamoyski- medal autorstwa C. Radnitzkiego 1850 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku C. K. GALICYJSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE JĘDRZEJOWI ZAMOJSKIEMU, sygn. C. RADNITZKY F., Rw: Statek parowy na rzece na tle miasta, u góry mapa Polski z zaznaczonymi miastami i napis w otoku ZA PIERWSZE WYPŁYNIĘCIE W GÓRĘ WISŁY DUNAJCA I SANU, H-Cz. 4068, brąz 65 mm, ładna patyna

Numer: 930
Opis: POLSKA. Jędrzej Zamoyski- medal autorstwa C. Radnitzkiego 1850 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku C. K. GALICYJSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE JĘDRZEJOWI ZAMOJSKIEMU, sygn. C. RADNITZKY F., Rw: Statek parowy na rzece na tle miasta, u góry mapa Polski z zaznaczonymi miastami i napis w otoku ZA PIERWSZE WYPŁYNIĘCIE W GÓRĘ WISŁY DUNAJCA I SANU, H-Cz. 4068, brąz 65 mm, ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-2003
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 550 zł
Ilość odsłon: 1316