Aukcja 28 / 931
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
założenie Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie w 1857 r.- medal autorstwa J. Minheymera, Aw: Popiersie Aleksandra II w prawo i napis w otoku, pod szyją sygn., Rw: W wieńcu laurowym napis poziomy D.O.M.S. IMPERATOR TOTUS RUSSIAE REX POLONIAE...H-Cz. 3819, brąz 62 mm, 128.23 g, patyna
Numer: | 931 |
Opis: | POLSKA. założenie Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie w 1857 r.- medal autorstwa J. Minheymera, Aw: Popiersie Aleksandra II w prawo i napis w otoku, pod szyją sygn., Rw: W wieńcu laurowym napis poziomy D.O.M.S. IMPERATOR TOTUS RUSSIAE REX POLONIAE...H-Cz. 3819, brąz 62 mm, 128.23 g, patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 1 250 zł |
Cena wywoławcza: | 1 000 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1383