Aukcja 28 / 931

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  MEDALE  POLSKA

założenie Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie w 1857 r.- medal autorstwa J. Minheymera, Aw: Popiersie Aleksandra II w prawo i napis w otoku, pod szyją sygn., Rw: W wieńcu laurowym napis poziomy D.O.M.S. IMPERATOR TOTUS RUSSIAE REX POLONIAE...H-Cz. 3819, brąz 62 mm, 128.23 g, patyna

Numer: 931
Opis: POLSKA. założenie Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie w 1857 r.- medal autorstwa J. Minheymera, Aw: Popiersie Aleksandra II w prawo i napis w otoku, pod szyją sygn., Rw: W wieńcu laurowym napis poziomy D.O.M.S. IMPERATOR TOTUS RUSSIAE REX POLONIAE...H-Cz. 3819, brąz 62 mm, 128.23 g, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1246