Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
5 dukatów (donatywa) 1614, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w ozdobnej zbroi i w płaszczu, wokoło napis.. 5 dukatów (donatywa) 1614, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w ozdobnej zbroi i w płaszczu, wokoło napis..
224 Zygmunt III Waza 1587-1632
5 dukatów (donatywa) 1614, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w ozdobnej zbroi i w płaszczu, wokoło napis SIGISMVNDVS III D G REX POLONIAE MAG DVX LIT RVS PRVSSIAE, Rw: Herb..
18 000 zł
14 400 zł
talar 1627, Bydgoszcz, Kurp. 1596 R1, Dav. 4315 talar 1627, Bydgoszcz, Kurp. 1596 R1, Dav. 4315
225 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1627, Bydgoszcz, Kurp. 1596 R1, Dav. 4315
2 000 zł
2 100 zł
226 Zygmunt III Waza 1587-1632
2 000 zł
2 450 zł
talar 1627, Bydgoszcz, Kurp. 1593 R, Dav. 4315 talar 1627, Bydgoszcz, Kurp. 1593 R, Dav. 4315
227 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1627, Bydgoszcz, Kurp. 1593 R, Dav. 4315
2 000 zł
1 750 zł
talar 1628, Bydgoszcz, Kurp. 1611 R, Dav. 4315, ładnie zachowany egzemplarz talar 1628, Bydgoszcz, Kurp. 1611 R, Dav. 4315, ładnie zachowany egzemplarz
228 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, Kurp. 1611 R, Dav. 4315, ładnie zachowany egzemplarz
2 500 zł
2 600 zł
talar 1628, Bydgoszcz, Kurp. 1606 R, Dav. 4315, wada blachy, patyna talar 1628, Bydgoszcz, Kurp. 1606 R, Dav. 4315, wada blachy, patyna
229 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, Kurp. 1606 R, Dav. 4315, wada blachy, patyna
750 zł
talar 1629, Bydgoszcz, nieopisana w katalogu Kurpiewskiego odmiana napisu na rewersie SAM LIV NEC .. talar 1629, Bydgoszcz, nieopisana w katalogu Kurpiewskiego odmiana napisu na rewersie SAM LIV NEC ..
230 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Bydgoszcz, nieopisana w katalogu Kurpiewskiego odmiana napisu na rewersie SAM LIV NEC NO SVE - GO VAD Q HRI REX, Dav. 4315, ciemna patyna
2 000 zł
1 600 zł
talar 1629, Bydgoszcz, Kurp. 1618 R, Dav. 4315 talar 1629, Bydgoszcz, Kurp. 1618 R, Dav. 4315
231 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Bydgoszcz, Kurp. 1618 R, Dav. 4315
1 300 zł
1 250 zł
talar 1630, Bydgoszcz, Kurp. 1654 R, Dav. 4316 talar 1630, Bydgoszcz, Kurp. 1654 R, Dav. 4316
232 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, Kurp. 1654 R, Dav. 4316
III-
VF-
1 000 zł
talar 1631, Bydgoszcz, Kurp. 1665 R1, Dav. 4316, patyna talar 1631, Bydgoszcz, Kurp. 1665 R1, Dav. 4316, patyna
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, Kurp. 1665 R1, Dav. 4316, patyna
1 750 zł
2 100 zł
talar 1632, Bydgoszcz, Kurp. 1669 R1, Dav. 4316, patyna talar 1632, Bydgoszcz, Kurp. 1669 R1, Dav. 4316, patyna
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1632, Bydgoszcz, Kurp. 1669 R1, Dav. 4316, patyna
1 800 zł
2 100 zł
ort 1612, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2236 R2, Gum. 1382, gabinetowy sta.. ort 1612, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2236 R2, Gum. 1382, gabinetowy sta..
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1612, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2236 R2, Gum. 1382, gabinetowy stan zachowania, złocista patyna
1 000 zł
1 800 zł
ort 1613, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2238 R2, Gum. 1382, złocista patyna ort 1613, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2238 R2, Gum. 1382, złocista patyna
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1613, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2238 R2, Gum. 1382, złocista patyna
900 zł
1 550 zł
ort 1614, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2239 R2, Gum. 1382, moneta z końca.. ort 1614, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2239 R2, Gum. 1382, moneta z końca..
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1614, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2239 R2, Gum. 1382, moneta z końca blachy, złocista patyna, pięknie zachowany egzemplarz
900 zł
720 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i gwiaz.. ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i gwiaz..
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i gwiazdka kończą napis na awersie, Kurp. 2241 R2, Gum. 1383, złocista paty..
1 000 zł
1 600 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką nad łapą niedźwiedzia, herb Gdańska w podłużnej t.. ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką nad łapą niedźwiedzia, herb Gdańska w podłużnej t..
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką nad łapą niedźwiedzia, herb Gdańska w podłużnej tarczy, Kurp. 2240 R2, Gum. 1382, złocista patyna, okazowy egzemplarz
1 000 zł
1 300 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i krzyż.. ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i krzyż..
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i krzyżyk kończą napis na awersie, Kurp. 2241 R2, Gum. 1383, wada blachy, ł..
500 zł
450 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką za łapą niedźwiedzia, herb Gdańska w podłużnej ta.. ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką za łapą niedźwiedzia, herb Gdańska w podłużnej ta..
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką za łapą niedźwiedzia, herb Gdańska w podłużnej tarczy, Kurp. 2240 R2, Gum. 1382, złocista patyna
900 zł
820 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2240 R2, Gum. 1382 ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2240 R2, Gum. 1382
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z długą kryzą i kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2240 R2, Gum. 1382
450 zł
ort 1616, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, Kurp. 2242 R2, Gum. 1384 ort 1616, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, Kurp. 2242 R2, Gum. 1384
243 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, odmiana z długą i wysoką kryzą, Kurp. 2242 R2, Gum. 1384
600 zł
800 zł