Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
244 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, odmiana z krótką kryzą, dwukropek i krzyżyk kończą napis na awersie, Kurp. 2243 R1, Gum. 1384, złocista patyna, okazowy egzemplarz
600 zł
860 zł
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, odmiana z krótką kryzą, dwukropek i krzyżyk kończą napis na awersie, Kurp. 2243 R1, Gum. 1384, wada blachy, złocista patyna
400 zł
320 zł
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, odmiana z krótką kryzą, dwukropek i krzyżyk kończy napis na awersie, Kurp. 2243 R1, Gum. 1384
150 zł
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, odmiana- dwukropek i krzyżyk kończą napis na awersie, Kurp. 2244 R1, Gum. 1385, złocista patyna, okazowy egzemplarz
600 zł
1 000 zł
248 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, Kurp. 2244 R1, Gum. 1385, drugi egzemplarz
400 zł
420 zł
249 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z 16 pod popiersiem króla, Kurp. 1493 R2, Gum. 1175, T. 3, rzadki
200 zł
250 zł
250 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, Kurp. 1505 R, Gum. 1176, ładnie zachowany
125 zł
380 zł
251 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, odmiana bez 1-6 przy popiersiu króla i z pełną datą w napisie oraz literami S-B na rewersie, Kurp. 2254 R8, H-Cz. 6722 R7, T. 25 ?, najrzadszy ort g..
2 500 zł
2 900 zł
252 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Gdańsk, Kurp. 1521, Gum. 1393, niecentrycznie wybity
250 zł
253 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, Kurp. 1430 R1, Gum. 1151
100 zł
80 zł
254 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, odmiana z datą po bokach VI, Kurp. 1447 R1, Gum. 1163, rzadki
150 zł
190 zł
255 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, odmiana z herbem Leliwa przedzielającym napis u dołu, Kurp. 2119 R5, Gum. 1329, T. 20, bardzo rzadki
350 zł
660 zł
256 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pod popiersiem króla, Kurp. 2123 R2, Gum. 1330
125 zł
240 zł
257 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Ryga, bardzo rzadka odmiana z dużą głową króla, Kurp. 2500 R3, Gum. 1450, na twarzy króla nieznana punca -litera C we wklęsłym kwadracie
500 zł
258 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Poznań, odmiana z końcówką daty z lewej strony, Wal. IV 2, Kurp. 637 R, patyna
75 zł
60 zł
259 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Wilno, Kurp. 2127 R1, Gum. 1333, piękna stara patyna
150 zł
260 zł
260 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, rzadka odmiana z datą nad napisem i z kropkami i rozetkami po bokach herbu Chalecki, Kurp. 2130 R1, Gum. 1334, patyna
150 zł
261 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, odmiana z datą na dole, Kurp. 2132 R2, Gum. 1334
100 zł
262 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, odmiana z kropkami po bokach III, Kurp. 2133 R1, Gum. 1335
125 zł
263 Zygmunt III Waza 1587-1632
125 zł