Aukcja nr 25
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
447 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Fr. 107, złoto, 9,77 g, odmiana złoto koloru czerwonego |
II- EF- |
5 000 zł 5 800 zł
448 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Fr. 105, złoto, 4,88 g |
II+ EF+ |
1 600 zł 1 800 zł
449 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Fr. 106, złoto, 4,88 g |
1 600 zł 1 750 zł
450 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Fr. 106, złoto, 4,89 g, minimalnie uszkodzony rant |
II- EF- |
1 500 zł 1 300 zł
451 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1828, Warszawa, Plage 19, Fr. 108, złoto, 4,86 g, bardzo rzadka i ładna moneta |
5 000 zł 8 900 zł
452 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1825, Warszawa, Plage 28, rzadkie |
III VF |
2 500 zł 3 100 zł
453 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, ciekawsza odmiana z podwójnymi piórami w ogonie orła, Plage 34 |
II+ EF+ |
500 zł 680 zł
454 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61 |
200 zł 280 zł
455 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1825, Warszawa, Plage 69, patyna |
125 zł 260 zł
456 | Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, odmiana z mniejszym popiersiem cara, Plage 77 |
II- EF- |
150 zł 320 zł