Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
447 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Fr. 107, złoto, 9,77 g, odmiana złoto koloru czerwonego
5 000 zł
5 800 zł
448 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Fr. 105, złoto, 4,88 g
1 600 zł
1 800 zł
449 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Fr. 106, złoto, 4,88 g
1 600 zł
1 750 zł
450 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Fr. 106, złoto, 4,89 g, minimalnie uszkodzony rant
1 500 zł
1 300 zł
451 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1828, Warszawa, Plage 19, Fr. 108, złoto, 4,86 g, bardzo rzadka i ładna moneta
5 000 zł
8 900 zł
452 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1825, Warszawa, Plage 28, rzadkie
2 500 zł
3 100 zł
453 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1817, Warszawa, ciekawsza odmiana z podwójnymi piórami w ogonie orła, Plage 34
500 zł
680 zł
454 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61
200 zł
280 zł
455 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1825, Warszawa, Plage 69, patyna
125 zł
260 zł
456 Królestwo Polskie-Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, odmiana z mniejszym popiersiem cara, Plage 77
150 zł
320 zł