Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami i cyframi 1-8 po bokach tarczy h.. ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami i cyframi 1-8 po bokach tarczy h..
319 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H przykrytymi gałązkami i cyframi 1-8 po bokach tarczy herbowej, Kurp. 1236 R3, Gum. 2020
300 zł
310 zł
szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu i w wieńcu laurowym, na rewersie omyłkowo IV z.. szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu i w wieńcu laurowym, na rewersie omyłkowo IV z..
320 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, popiersie króla w płaszczu i w wieńcu laurowym, na rewersie omyłkowo IV zamiast VI, Kurp. -, Gum. 1997
150 zł
szóstak 1682, Bydgoszcz, litery E puncowane uszkodzoną puncą wyglądającą jak F, Kurp. 1202, Gum. 2.. szóstak 1682, Bydgoszcz, litery E puncowane uszkodzoną puncą wyglądającą jak F, Kurp. 1202, Gum. 2..
321 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, litery E puncowane uszkodzoną puncą wyglądającą jak F, Kurp. 1202, Gum. 2003
125 zł
100 zł
szóstak 1683, Bydgoszcz, odmiana z herbem Leliwa, Kurp. 1208, Gum. 2007 szóstak 1683, Bydgoszcz, odmiana z herbem Leliwa, Kurp. 1208, Gum. 2007
322 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, odmiana z herbem Leliwa, Kurp. 1208, Gum. 2007
125 zł
100 zł
szóstak 1683, Bydgoszcz, odmiana z herbem Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007 szóstak 1683, Bydgoszcz, odmiana z herbem Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007
323 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, odmiana z herbem Jelita, Kurp. 1208, Gum. 2007
125 zł
100 zł
szeląg 1688, Gdańsk, Kurp. 1261 R2, Gum. 2040, wybity z końcówki blachy, rzadko spotykany w tym ty.. szeląg 1688, Gdańsk, Kurp. 1261 R2, Gum. 2040, wybity z końcówki blachy, rzadko spotykany w tym ty..
324 Jan III Sobieski 1674-1696
szeląg 1688, Gdańsk, Kurp. 1261 R2, Gum. 2040, wybity z końcówki blachy, rzadko spotykany w tym typie monety ładnie zachowany połysk menniczy
400 zł
320 zł