Aukcja nr 25
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
264 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Kurp. 2510 R3, Gum. 1453, rzadki, patyna |
125 zł 260 zł
265 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, odmiana z trójlistkami po bokach III, herbem Topór i datą 9-5 na dole, Wal. LXXI 3 R5, Kurp. 850 R5, T. 25, bardzo rzadki, patyna |
III VF |
500 zł 780 zł
266 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Kurp. 2136 R1, Gum. 1336, ładny egzemplarz ze złocistą patyną |
II+ EF+ |
150 zł | |
267 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, odmiana z III pomiędzy cyframi daty, Kurp. 2142 R4, Gum. 1337, T. 3, rzadki |
III VF |
150 zł 220 zł
268 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2145 R3, Gum. 1340 |
150 zł 170 zł
269 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, odmiana z monogramem MR, Wal. LXXX 9 R1, Kurp. 1115 R3, rzadki |
125 zł 330 zł
270 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2146 R3, Gum. 1341 |
200 zł 220 zł
271 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, podobny Wal. LXXXI 3, Kurp. 1156 R1, patyna |
100 zł 210 zł
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, odmiana- popiersie króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4 |
250 zł 410 zł
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, odmiana z cyfrą 2 obróconą i wyglądającą jak 5, Wal. XCII 5, Kurp. 1321 R1 |
125 zł 140 zł
274 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 2532 R3, Gum. 1457, niecentrycznie wybity, rzadki |
250 zł 260 zł
275 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka - emisja koronna, Ahlström 2, ładnie zachowany egzemplarz |
150 zł 120 zł
276 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1620, Ryga, Kurp. 2487 R2, Gum. 1446 |
III VF |
125 zł | |
277 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1597, Poznań, Kurp. 287 R5, Gum. 919, T. 15, lekko gięty, rzadki |
III VF |
600 zł 740 zł
278 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1609, Wilno, odmiana z datą mylnie odczytywaną jako 1600, Kurp. 2056 R3, Gum. 1318 |
100 zł 210 zł
279 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1615, Wilno, odmiana z obwódkami po obu stronach i literami H.W. pod Pogonią, , Kurp. 2093 R5, Gum. 1321, T. 6, bardzo ładny egzemplarz, rzadki |
I- UNC- |
350 zł 430 zł
280 | Zygmunt III Waza 1587-1632 grosz 1627, Gdańsk, Kurp. 2229 R, Gum. 1377 |
100 zł 80 zł
281 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzeciak 1613, Gdańsk, Kurp. 2210 R3, Gum. 1370, rzadki |
II- EF- |
250 zł 410 zł
282 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzeciak 1624, Łobżenica, Kurp. 1881 R3, Gum. 1500, ciemna patyna |
125 zł 120 zł
283 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trzeciak 1627, Poznań, Kurp. 1828 R1, Gum. 1484, ciemna patyna |
III VF |
100 zł 80 zł