Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Kurp. 2510 R3, Gum. 1453, rzadki, patyna
125 zł
260 zł
265 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, odmiana z trójlistkami po bokach III, herbem Topór i datą 9-5 na dole, Wal. LXXI 3 R5, Kurp. 850 R5, T. 25, bardzo rzadki, patyna
500 zł
780 zł
266 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Kurp. 2136 R1, Gum. 1336, ładny egzemplarz ze złocistą patyną
150 zł
267 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z III pomiędzy cyframi daty, Kurp. 2142 R4, Gum. 1337, T. 3, rzadki
150 zł
220 zł
268 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2145 R3, Gum. 1340
150 zł
170 zł
269 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, odmiana z monogramem MR, Wal. LXXX 9 R1, Kurp. 1115 R3, rzadki
125 zł
330 zł
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2146 R3, Gum. 1341
200 zł
220 zł
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, podobny Wal. LXXXI 3, Kurp. 1156 R1, patyna
100 zł
210 zł
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana- popiersie króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4
250 zł
410 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, odmiana z cyfrą 2 obróconą i wyglądającą jak 5, Wal. XCII 5, Kurp. 1321 R1
125 zł
140 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 2532 R3, Gum. 1457, niecentrycznie wybity, rzadki
250 zł
260 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka - emisja koronna, Ahlström 2, ładnie zachowany egzemplarz
150 zł
120 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, Kurp. 2487 R2, Gum. 1446
125 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, Kurp. 287 R5, Gum. 919, T. 15, lekko gięty, rzadki
600 zł
740 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Wilno, odmiana z datą mylnie odczytywaną jako 1600, Kurp. 2056 R3, Gum. 1318
100 zł
210 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1615, Wilno, odmiana z obwódkami po obu stronach i literami H.W. pod Pogonią, , Kurp. 2093 R5, Gum. 1321, T. 6, bardzo ładny egzemplarz, rzadki
350 zł
430 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1627, Gdańsk, Kurp. 2229 R, Gum. 1377
100 zł
80 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1613, Gdańsk, Kurp. 2210 R3, Gum. 1370, rzadki
250 zł
410 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1624, Łobżenica, Kurp. 1881 R3, Gum. 1500, ciemna patyna
125 zł
120 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1627, Poznań, Kurp. 1828 R1, Gum. 1484, ciemna patyna
100 zł
80 zł