Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Kurp. 2510 R3, Gum. 1453, rzadki, patyna trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Kurp. 2510 R3, Gum. 1453, rzadki, patyna
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, odmiana napisu LIV, Kurp. 2510 R3, Gum. 1453, rzadki, patyna
125 zł
260 zł
trojak 1595, Lublin, odmiana z trójlistkami po bokach III, herbem Topór i datą 9-5 na dole, Wal. L.. trojak 1595, Lublin, odmiana z trójlistkami po bokach III, herbem Topór i datą 9-5 na dole, Wal. L..
265 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, odmiana z trójlistkami po bokach III, herbem Topór i datą 9-5 na dole, Wal. LXXI 3 R5, Kurp. 850 R5, T. 25, bardzo rzadki, patyna
500 zł
780 zł
trojak 1595, Wilno, Kurp. 2136 R1, Gum. 1336, ładny egzemplarz ze złocistą patyną trojak 1595, Wilno, Kurp. 2136 R1, Gum. 1336, ładny egzemplarz ze złocistą patyną
266 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Kurp. 2136 R1, Gum. 1336, ładny egzemplarz ze złocistą patyną
150 zł
trojak 1596, Wilno, odmiana z III pomiędzy cyframi daty, Kurp. 2142 R4, Gum. 1337, T. 3, rzadki trojak 1596, Wilno, odmiana z III pomiędzy cyframi daty, Kurp. 2142 R4, Gum. 1337, T. 3, rzadki
267 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z III pomiędzy cyframi daty, Kurp. 2142 R4, Gum. 1337, T. 3, rzadki
150 zł
220 zł
trojak 1597, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2145 R3, Gum. 1340 trojak 1597, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2145 R3, Gum. 1340
268 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2145 R3, Gum. 1340
150 zł
170 zł
trojak 1598, Lublin, odmiana z monogramem MR, Wal. LXXX 9 R1, Kurp. 1115 R3, rzadki trojak 1598, Lublin, odmiana z monogramem MR, Wal. LXXX 9 R1, Kurp. 1115 R3, rzadki
269 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, odmiana z monogramem MR, Wal. LXXX 9 R1, Kurp. 1115 R3, rzadki
125 zł
330 zł
trojak 1598, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2146 R3, Gum. 1341 trojak 1598, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2146 R3, Gum. 1341
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, odmiana z głową wołu przebitą hakami, Kurp. 2146 R3, Gum. 1341
200 zł
220 zł
trojak 1599, Lublin, podobny Wal. LXXXI 3, Kurp. 1156 R1, patyna trojak 1599, Lublin, podobny Wal. LXXXI 3, Kurp. 1156 R1, patyna
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, podobny Wal. LXXXI 3, Kurp. 1156 R1, patyna
100 zł
210 zł
trojak 1601, Kraków, odmiana- popiersie króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4 trojak 1601, Kraków, odmiana- popiersie króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana- popiersie króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4
250 zł
410 zł
trojak 1602, Kraków, odmiana z cyfrą 2 obróconą i wyglądającą jak 5, Wal. XCII 5, Kurp. 1321 R1 trojak 1602, Kraków, odmiana z cyfrą 2 obróconą i wyglądającą jak 5, Wal. XCII 5, Kurp. 1321 R1
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, odmiana z cyfrą 2 obróconą i wyglądającą jak 5, Wal. XCII 5, Kurp. 1321 R1
125 zł
140 zł
trojak 1619, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 2532 R3, Gum. 1457, niecentrycznie wybity, rz.. trojak 1619, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 2532 R3, Gum. 1457, niecentrycznie wybity, rz..
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, odmiana z małą głową króla, Kurp. 2532 R3, Gum. 1457, niecentrycznie wybity, rzadki
250 zł
260 zł
trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka - emisja koronna, Ahlström 2, ładnie zachowany egzemplarz trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka - emisja koronna, Ahlström 2, ładnie zachowany egzemplarz
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka - emisja koronna, Ahlström 2, ładnie zachowany egzemplarz
150 zł
120 zł
półtorak 1620, Ryga, Kurp. 2487 R2, Gum. 1446 półtorak 1620, Ryga, Kurp. 2487 R2, Gum. 1446
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, Kurp. 2487 R2, Gum. 1446
125 zł
grosz 1597, Poznań, Kurp. 287 R5, Gum. 919, T. 15, lekko gięty, rzadki grosz 1597, Poznań, Kurp. 287 R5, Gum. 919, T. 15, lekko gięty, rzadki
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, Kurp. 287 R5, Gum. 919, T. 15, lekko gięty, rzadki
600 zł
740 zł
grosz 1609, Wilno, odmiana z datą mylnie odczytywaną jako 1600, Kurp. 2056 R3, Gum. 1318 grosz 1609, Wilno, odmiana z datą mylnie odczytywaną jako 1600, Kurp. 2056 R3, Gum. 1318
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Wilno, odmiana z datą mylnie odczytywaną jako 1600, Kurp. 2056 R3, Gum. 1318
100 zł
210 zł
grosz 1615, Wilno, odmiana z obwódkami po obu stronach i literami H.W. pod Pogonią, , Kurp. 2093 R.. grosz 1615, Wilno, odmiana z obwódkami po obu stronach i literami H.W. pod Pogonią, , Kurp. 2093 R..
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1615, Wilno, odmiana z obwódkami po obu stronach i literami H.W. pod Pogonią, , Kurp. 2093 R5, Gum. 1321, T. 6, bardzo ładny egzemplarz, rzadki
350 zł
430 zł
grosz 1627, Gdańsk, Kurp. 2229 R, Gum. 1377 grosz 1627, Gdańsk, Kurp. 2229 R, Gum. 1377
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1627, Gdańsk, Kurp. 2229 R, Gum. 1377
100 zł
80 zł
trzeciak 1613, Gdańsk, Kurp. 2210 R3, Gum. 1370, rzadki trzeciak 1613, Gdańsk, Kurp. 2210 R3, Gum. 1370, rzadki
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1613, Gdańsk, Kurp. 2210 R3, Gum. 1370, rzadki
250 zł
410 zł
trzeciak 1624, Łobżenica, Kurp. 1881 R3, Gum. 1500, ciemna patyna trzeciak 1624, Łobżenica, Kurp. 1881 R3, Gum. 1500, ciemna patyna
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1624, Łobżenica, Kurp. 1881 R3, Gum. 1500, ciemna patyna
125 zł
120 zł
trzeciak 1627, Poznań, Kurp. 1828 R1, Gum. 1484, ciemna patyna trzeciak 1627, Poznań, Kurp. 1828 R1, Gum. 1484, ciemna patyna
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1627, Poznań, Kurp. 1828 R1, Gum. 1484, ciemna patyna
100 zł
80 zł