Aukcja 22 / 981

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

50 rocznica Powstania Styczniowego- medal autorstwa W. Jastrzębowskiego 1913 r., Aw: W wieńcu napis W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ.. 1863-1913 KRAKÓW, herb Krakowa, Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby na rękach Polonii, Strzałk.243 R, brąz, 51 mm, patyna, pudełko

Numer: 981
Opis: POLSKA. 50 rocznica Powstania Styczniowego- medal autorstwa W. Jastrzębowskiego 1913 r., Aw: W wieńcu napis W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ.. 1863-1913 KRAKÓW, herb Krakowa, Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby na rękach Polonii, Strzałk.243 R, brąz, 51 mm, patyna, pudełko
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 240 zł
Ilość odsłon: 230