Aukcja 22 / 967

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa W. Lewandowskiego na jubileusz Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego 1900 r., Aw: Siedzący na tronach królowie: Kazimierz Wielki, Władysław Jagiełło i Jadwiga, napis w otoku Rw: Na ozdobnych kartuszach herby Akademii, Uniwersytetu i Krakowa, poniżej daty 1364-1400-1900, napis w otoku IMP FRANCISCO IOSEPHO I SEMPER AVG.., brąz, 67 mm, patyna

Numer: 967
Opis: POLSKA. medal autorstwa W. Lewandowskiego na jubileusz Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego 1900 r., Aw: Siedzący na tronach królowie: Kazimierz Wielki, Władysław Jagiełło i Jadwiga, napis w otoku Rw: Na ozdobnych kartuszach herby Akademii, Uniwersytetu i Krakowa, poniżej daty 1364-1400-1900, napis w otoku IMP FRANCISCO IOSEPHO I SEMPER AVG.., brąz, 67 mm, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 154