Aukcja 22 / 965

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

Józef hrabia Dunin-Borkowski- medal niesygnowany, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: W wieńcu napis poziomy ZASŁUŻONEMU POECIE HELLENOFILOWI, brąz, 51 mm, 51.73 g, patyna

Numer: 965
Opis: POLSKA. Józef hrabia Dunin-Borkowski- medal niesygnowany, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: W wieńcu napis poziomy ZASŁUŻONEMU POECIE HELLENOFILOWI, brąz, 51 mm, 51.73 g, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 196