Aukcja 22 / 929

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa T. Tołstoja bity w Petersburgu na pamiątkę 250-lecia Uniwersytetu Wileńskiego 1828 r., Aw: Popiersia Stefana Batorego i cara Aleksandra I w prawo i napis w otoku STEPHANO BATORIO CONDI- TORI AN MDLXXVIII.. ALEXANDRO I RESTITUTORI AN MDCCCIIL, niżej sygnatura, Rw: Popiersie cara Mikołaja I w prawo i napis w otoku NICOLAO I FAUTORI UNIVERSITAS, H-Cz.3620, brąz, 66 mm, 178.20 g, patyna

Numer: 929
Opis: POLSKA. medal autorstwa T. Tołstoja bity w Petersburgu na pamiątkę 250-lecia Uniwersytetu Wileńskiego 1828 r., Aw: Popiersia Stefana Batorego i cara Aleksandra I w prawo i napis w otoku STEPHANO BATORIO CONDI- TORI AN MDLXXVIII.. ALEXANDRO I RESTITUTORI AN MDCCCIIL, niżej sygnatura, Rw: Popiersie cara Mikołaja I w prawo i napis w otoku NICOLAO I FAUTORI UNIVERSITAS, H-Cz.3620, brąz, 66 mm, 178.20 g, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena wylicytowana: 360 zł
Ilość odsłon: 442