Aukcja 22 / 916

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

August II Sas- medal autorstwa Groskurta na ustanowienie Orderu Orła Białego bity prawdopodobnie w 1713 r, Aw: Popiersie króla w prawo i napis w otoku D G FRIDERICVS.., sygn. pod popiersiem GROSKURT Rw: Tron królewski z zawieszonym Orderem Orła Białego i napis w otoku RESTAVRATOR ORDINIS AQVILAE POLONICAE, miedź, 43 mm, 33.33 g, patyna

Numer: 916
Opis: POLSKA. August II Sas- medal autorstwa Groskurta na ustanowienie Orderu Orła Białego bity prawdopodobnie w 1713 r, Aw: Popiersie króla w prawo i napis w otoku D G FRIDERICVS.., sygn. pod popiersiem GROSKURT Rw: Tron królewski z zawieszonym Orderem Orła Białego i napis w otoku RESTAVRATOR ORDINIS AQVILAE POLONICAE, miedź, 43 mm, 33.33 g, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 150 zł
Ilość odsłon: 482