Aukcja 22 / 1079

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  VARIA

taca z wlutowanymi 16 niemieckimi talarami związkowymi, srebro, 895.0 g, punca srebra 800, znak wytwórcy H. MEYEN & CO (Berlin), zdjęcie na 114. stronie, lekko uszkodzona,

Numer: 1079
Opis: taca z wlutowanymi 16 niemieckimi talarami związkowymi, srebro, 895.0 g, punca srebra 800, znak wytwórcy H. MEYEN & CO (Berlin), zdjęcie na 114. stronie, lekko uszkodzona,
Stan: stan dobry,
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 400 zł
Cena wylicytowana: 1 850 zł
Ilość odsłon: 1089