Aukcja 22 / 1049

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  PLAKIETY I MEDALIONY

Hoene-Wroński- plakieta 1928 r.

Numer: 1049
Opis: Hoene-Wroński- plakieta 1928 r.; Popiersie en face i napis u dołu HOENE-WROŃSKI i daty 1778- 1853, brak sygn. i puncy mennicy, Strzałk.-Plakiety 24, brąz, 40 x 27 mm
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena wylicytowana: 110 zł
Ilość odsłon: 345