Aukcja 22 / 1048

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  PLAKIETY I MEDALIONY

plakieta i medal VII Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich w Rzymie 1927 r.

Numer: 1048
Opis: plakieta i medal VII Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich w Rzymie 1927 r.; Plakieta- w obramowa- niu z bluszczu i dębu tablica z napisem NAJLEPSZEMU STRZELCOWI POLSKIEMU W MIĘDZYNARO- DOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH W RZYMIE 22.V- 5.VI.27 POSEŁ R.P. podpis Romano.... w górnej części we wgłębieniu srebrny medal strzelecki, srebro 135 x 104 mm, Medal- Aw: Nike biegnąca w prawo nad płotem, z którego sterczą lufy karabinów z bagnetami, napis AD VICTORIAM PARATI, z lewej sygn. MISTRVZZI, Rw: Topór i rózgi liktorskie otoczone gałęziami dębu, napis poziomy VII GARA GENERALE DI TIRO A SEGNO 1927 ANNO V ROMA, u dołu S.I.A.M. brąz, 60 mm, całość w luksusowym pudełku z na- pisem Stabilimento Johnson, mocno uszkodzonym, medal i plakieta w bardzo dobrym stanie, zestaw ten był nagrodą dla nieznanego polskiego zawodnika
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 920 zł
Ilość odsłon: 1077