Aukcja 22 / 1039

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  PLAKIETY I MEDALIONY

Portret Staruszki- plakieta autorstwa Jana Olszewskiego 1911 r.

Numer: 1039
Opis: Portret Staruszki- plakieta autorstwa Jana Olszewskiego 1911 r.; Popiersie starej kobiety w woalce w prawo, sygn. u dołu: Jan Olszewski 1911, brąz, 235 x 179 mm, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 386