Aukcja 22 / 1037

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  PLAKIETY I MEDALIONY

Juliusz Słowacki- plakieta w/g W. Oleszczyńskiego

Numer: 1037
Opis: Juliusz Słowacki- plakieta w/g W. Oleszczyńskiego; Popiersie w lewo i napis JULIUSZ SŁOWACKI, sygn. u dołu: Modelował Oleszczyński, z lewej wklęsły stempel BR ŁOPIEŃSCY, brąz, 182 mm, zawieszka
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 430