Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
449 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Plage 299, Fr. 111, złoto 3,90 g. |
II- EF- |
1 250 zł 1 550 zł
450 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto 3,90 g. |
1 250 zł 1 450 zł
451 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313. |
II- EF- |
150 zł 260 zł
452 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 322, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną. |
I- UNC- |
400 zł 720 zł
453 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, drugi egzemplarz. |
200 zł 160 zł
454 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 325, drobne uszkodzenia w tle. |
II- EF- |
150 zł 250 zł
455 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327. |
II- EF- |
150 zł 230 zł
456 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, patyna |
III VF |
125 zł 180 zł
457 | Zabór rosyjski 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, Plage 360. |
150 zł 190 zł
458 | Zabór rosyjski 30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Plage 372. |
75 zł 60 zł
459 | Zabór rosyjski 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378. |
III VF |
50 zł 40 zł
460 | Zabór rosyjski 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, bardzo ładny egzemplarz. |
I/II UNC/EF |
250 zł 200 zł
461 | Zabór rosyjski 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, bardzo ładna moneta ze starą patyną. |
I- UNC- |
300 zł 410 zł
462 | Zabór rosyjski 20 kopiejek = 40 groszy 1842, Warszawa, Plage 389, ładny egzemplarz ze starą patyną, rzadkie. |
I- UNC- |
300 zł 520 zł
463 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1833, Petersburg, Plage 399, ładna, rzadka moneta ze starą patyną. |
I UNC |
500 zł 640 zł
464 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, Plage 402, bardzo ładna i rzadka moneta ze starą patyną. |
I UNC |
500 zł 780 zł
465 | Zabór rosyjski 2 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 489. |
III VF |
75 zł 110 zł