Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  POLSKA  Zabór rosyjski
449 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Plage 299, Fr. 111, złoto 3,90 g.
1 250 zł
1 550 zł
450 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto 3,90 g.
1 250 zł
1 450 zł
451 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313.
150 zł
260 zł
452 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 322, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną.
400 zł
720 zł
453 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, drugi egzemplarz.
200 zł
160 zł
454 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 325, drobne uszkodzenia w tle.
150 zł
250 zł
455 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327.
150 zł
230 zł
456 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, patyna
125 zł
180 zł
457 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, Plage 360.
150 zł
190 zł
458 Zabór rosyjski
30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Plage 372.
75 zł
60 zł
459 Zabór rosyjski
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378.
50 zł
40 zł
460 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, bardzo ładny egzemplarz.
I/II
UNC/EF
250 zł
200 zł
461 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, bardzo ładna moneta ze starą patyną.
300 zł
410 zł
462 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1842, Warszawa, Plage 389, ładny egzemplarz ze starą patyną, rzadkie.
300 zł
520 zł
463 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1833, Petersburg, Plage 399, ładna, rzadka moneta ze starą patyną.
500 zł
640 zł
464 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, Plage 402, bardzo ładna i rzadka moneta ze starą patyną.
500 zł
780 zł
465 Zabór rosyjski
2 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 489.
75 zł
110 zł