Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
442 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3,47 g., gięty. |
II- EF- |
600 zł 820 zł
443 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, piękny stan zachowania. |
I UNC |
750 zł 820 zł
444 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, drugi egzemplarz. |
II+ EF+ |
500 zł 620 zł
445 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, trzeci egzemplarz, patyna. |
500 zł 400 zł
446 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 trojak 1831, Warszawa, Plage 282. |
III VF |
80 zł 64 zł