Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
442 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3,47 g., gięty.
600 zł
820 zł
443 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, piękny stan zachowania.
750 zł
820 zł
444 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, drugi egzemplarz.
500 zł
620 zł
445 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, trzeci egzemplarz, patyna.
500 zł
400 zł
446 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, Plage 282.
80 zł
64 zł