Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
410 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, Plage 218.
75 zł
180 zł
411 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
próba grosza srebrnego 1771, Warszawa, Plage 465, H-Cz. 3137 R4, rzadka moneta.
500 zł
500 zł
412 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, wyśmienity stan zachowania, bardzo rzadki.
2 000 zł
2 250 zł
413 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1791, Warszawa, Plage 199.
50 zł
44 zł
414 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1792, Warszawa, literki MV pod tarczą herbową, Plage 136, ładna patyna.
75 zł
90 zł
415 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1792, Warszawa, drugi egzemplarz, wybity na grubszym krążku wagi 4.80 zamiast 3.89 g.
75 zł
60 zł
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1765, Gdańsk, Plage 483.
50 zł
75 zł