Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
410 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1767, Warszawa, Plage 218. |
75 zł 180 zł
411 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 próba grosza srebrnego 1771, Warszawa, Plage 465, H-Cz. 3137 R4, rzadka moneta. |
500 zł 500 zł
412 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, wyśmienity stan zachowania, bardzo rzadki. |
I UNC |
2 000 zł 2 250 zł
413 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1791, Warszawa, Plage 199. |
III VF |
50 zł 44 zł
414 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1792, Warszawa, literki MV pod tarczą herbową, Plage 136, ładna patyna. |
II- EF- |
75 zł 90 zł
415 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1792, Warszawa, drugi egzemplarz, wybity na grubszym krążku wagi 4.80 zamiast 3.89 g. |
III VF |
75 zł 60 zł
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1765, Gdańsk, Plage 483. |
50 zł 75 zł